На RIO Poker готуються запустити турніри Sit&Go під назвою «CUB3»

RIO Poker

Як відомо, тривалий час в покер-румі Run It Once Poker для гри були доступні тільки кеш-столи. Тепер же, в покер-румі, який був заснований відомим американським покеристом Філом Гальфондом, готуються запустити довгоочікуваний формат турнірів Sit&Go під назвою «CUB3».

Про свої плани представники RIO Poker самі розповіли на своїй офіційній сторінці в Твіттері:

Читати також: Run it Once Poker запустили свій власний вбудований HUD

Команда Run It Once також зробила невеликий промо-ролик з коротким рекламним слоганом «Can you crack the Cub3?», що перекладається як «Чи зумієш ти зламати Cub3?». Планується, що запуск нового формату в даному покер-румі відбудеться цієї осені.

Поява Сіт-енд-Гоу турнірів на РІО Покер має суттєво додати трафіку цього покер-руму, оскільки даний турнірний формат має величезну популярність у світової покерної онлайн-спільноти.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.