101% Week на RIO Poker: бонус на перший депозит для всіх гравців

101% Week на RIO Poker

У серпні RIO Poker порадував своїх користувачів появою вбудованого Hud в покерному клієнті. За аналогією зі Smart HUD в мережі GG Network, статті в HeroIQ будуть відображатися після 10-ти зіграних роздач.

Новий тиждень - нова приємна новина від RIO Poker. З 7 по 20 вересня гравці покер-руму Філа Гальфонда зможуть прийняти участь в акції "101% Welcome" і отримувати грошовий бонус 101% разом з матеріалами RIO Training.

101% вітальна пропозиція

Гравці, які зробили свій перший депозит в період з 7 по 20 вересня, отримають 101% грошовий бонус на всі Legends Rewards протягом перших чотирьох тижнів. і до 100 доларів на матеріали Run It Once Training!

Це ексклюзивна пропозиція доповнює 100% бонус на перший депозит, до 600 євро, протягом перших 30 днів.

Пропозиція по навчанню Run It Once

Зробивши свій перший депозит до неділі, 20 вересня, ви отримаєте довічний доступ до курсу БЛ Холдем Run It Once Training з нуля, який включає доступ до основного контенту на один місяць!

Ті, хто вперше вносить депозит, можуть отримати другий місяць доступу Essential, пройшовши рівень "Clubs" в програмі Legends як мінімум за два тижні протягом першого місяця гри. Потім вони можуть заробити третій місяць Essential, завершивши рівень "Clubs" в програмі Legends як мінімум за два тижні протягом другого місяця гри.

Після того, як ви внесете свій перший депозит на Run It Once Poker, надішліть листа електронною поштою на адресу [email protected] з вашим ім'ям користувача RIO Traning і темою "Безкоштовні навчальні матеріали. Команда RIO Poker підтвердить, що вимоги виконані і ваш обліковий запис Run It Once Training оновиться протягом 72 годин.

Отримання бонусу

Гравці отримають свої 101% грошові бонуси як частина щотижневого платежу Legends, який обробляється і зараховується протягом 48 годин після завершення тижня.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.