На Skrill і Neteller змінилися початкові статусиДві популярні платіжні системи Skrill і Neteller продовжують вносити корективи у своїх статусах і програмах лояльності.

З минулого року платіжки перетерпіли ряд серйозних змін, а вже зараз на даних платформах були змінені початкові статуси.

Починаючи з 27 квітня стартові статуси, які видаються просто за реєстрацію будуть називатися: "Skriller" на Skrill і "NETELLER Standart" на Neteller.

Читати також: У листопаді в системі Skrill з'являться два нових статуси

Наступні за початковими статусами тепер називаються "True Skriller" і "Neteller True" і отримати ви їх можете, виконавши три умови: пройти верифікацію особистості, поповнити рахунок з банківського рахунку або карти, а також встановити мобільну версію програми та залогінитися в ньому.

Плюси статусів з приставкою "True" полягають в тому, що при їх наявності відсутня комісія при внутрішніх переказах, а також будуть нараховуватися додаткові бали в програмі лояльності. Більш того, платіжки вирішили простимулювати перехід користувачів до нових статусів (в слід за Skrill) в Neteller в кінці червня буде збільшена комісія вдвічі.

До всього іншого в Neteller (за аналогією зі Skrill) з'явилася програма лояльності "Neteller Knect" і вона вже доступна для користувачів з України. Всі українські гравці отримуватимуть по 1 балу за кожну 1$ депозит або кешаут.

Проте якщо ви вже перейшли на статус "True Skriller / Neteller", то окуляри лояльності за внутрішні транзакції ви отримувати не будете. Також ви не отримаєте балів лояльності, якщо робите транзакції у наступних покер-румах: 888poker, Betfair, William Hill, Unibet Poker, Bet365 Poker, а також PokerStars. Термін дії балів лояльності був також продовжений на 2 місяці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.