На WSOP грають міченими картами? Новий скандал на Світовій серії

WSOP скандал

На WSOP Стався черговий скандал. Цього разу пов'язаний з міченими картами. Сталося це у Day 9 в турнірі Event #15: 1 500$ PLO Hi-Lo 8 or Better. У події брав участь покер-про Майк Хольц, який й розповів про дивну ситуацію. В якийсь час жінка, яка грала з ним за одним столом, помітила щось дивне на флопі A-A-7.

«Обидва ці тузи мічені», — сказала вона.

Гравці дочекались кінця розіграшу й тоді жінка продовжила доводити свою правоту.

«Вона дістала обидві колоди, які використовував дилер й, навіть не дивлячись на карти, витягла кожного туза, двійку, трійку і четвірку зі 100% точністю», — сказав Хольц.

Після цього сам Хольц помітив, що карти були «злегка зігнуті посередині», а єдиними картами, які мали таки згини, були критично низькі карти - A-4. Також Хольц розповів, що коли він доповів про це організаторам, то спочатку йому сказали, що WSOP не збирається розслідувати цю справу.

«Я поговорив з флором, чи збираються вони з цим щось робити?Мені відповіли, що це не їх справа. Я сказав: Зачекайте, ми знайшли дві колоди з позначеними кожною відповідною картою, і ви не думаєте, що перевіряти камери важливо? Флор відповіла: ні, ми цього не робимо, ми не будемо це розслідувати».

Але після того, як скандал набрав розголосу, у WSOP повідомили, що проведуть окреме розслідування інциденту:

«Чесність гри є надзвичайно важливою для WSOP, і ми сприймаємо ці та будь-які подібні звинувачення серйозно. Насправді ми розпочали розслідування подій турніру PLO8, і хоча ми не коментуємо публічно протоколи безпеки, щоб забезпечити їх ефективність, ми цінуємо гравців, які продовжують інформувати персонал турніру про будь-які порушення, які вони помічають».

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.