Найгарячіші дівчата покеристів

Найгарячіші дівчата покеристів

Ходять чутки, що в успішних покеристів – шикарні дівчата. Хоча, чому ж чутки? У багатьох хайролерів дійсно дуже красиві дівчата і дружини. І ви самі можете в цьому переконатися.

Дружина Сема Трікетта – Міккі

Міккі Трікетт

У Сема Трікетта завжди був хороший смак: червоне Ferrari, будинок на Ібіці і дружина – модель. У 2016 році хайролерів одружився на Міккі Доклі (тепер уже Трікетт): шикарній блондинці з пишними формами, яка не соромиться виставляти свої відверті фото в інстаграмі.

Міккі Трікетт

Дівчина Білла Перкінса

Дівчина Білла Перкінса – Лара

Лара Себастьян

Перкінс в першу чергу бізнесмен, ніж покерист, але особистість у покерному ком'юніті досить відома і не згадати в цьому списку його дівчину – актрису і модель Лару Себастьян, буде просто несправедливо.

Лара Себастьян

Дівчина Тома Двана – Бьянка

Бьянка Руссо

Том не любить виставляти своє життя напоказ, але в 2018 році він показав світу свою другу половинку Бьянку. Струнка красуня – старша сестра дівчат з колись популярної групи The Rosso Sisters. Вона багато подорожує з Дваном і веде інстаграм з промовистою назвою durrrrswife (для тих, хто не в курсі: "durrrr" – відомий псевдонім покериста).

Бьянка Руссо

Дівчина Віктора Блома – Джулія

Дівчина Блома Джулія

2018 рік багатий на нові пари. Ось і улюбленець дівчат Ісільдур знайшов собі кохану. Пара разом вже більше року. Джулія – молода, красива дівчина з Ріо-де-Жанейро, яка вивчає право.

Дівчина Блома Джулія

Дівчина Федора Хольца – Софія

Дівчина Федора Хольца

Знайшов кохану і молодий, талановитий мільйонер Федір Хольц. У мережі не так багато фото дівчини, але і їх вистачає, щоб зрозуміти, що вона виглядає гаряче.

Дружина Брайана Раста – Юліана

Дружина Брайана Раста

Кожен гравець може назвати свою кохану найкрасивішою, але дружина відомого американського профі Брайана Раста – насправді має титул конкурсу краси: Miss Brazil-USA Nevada.

Дружина Брайана Раста

Кохана Райана Рісса – Любов

Кохана Райана Рісса

Чемпіон WSOP ME 2013 знайшов собі гарну дівчину родом з України.

Дівчина Дженс Кіллонен – Нора

Дівчина Дженс Кіллонен

Дружина Джеффа Гросса – Емілія

Емілія Гросс

Дружина Ендрю Робла – Крістал

Наречена Ендрю Роблю

Дружина Патріка Антоніуса – Майя

Дружина Патріка Антоніуса

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий