Як оновити клієнт ПокерСтарс

покерстарс как обновить клиент

PokerStars періодично оновлює свій ігровий клієнт як для комп'ютерів, так і мобільних телефонів. Причин цьому може бути багато: іноді програмісти правлять різні баги, але в більшості випадків оновлення проходить з метою додати нові функції, ігри, акції та іншу корисну інформацію.

Іноді буває, що у деяких користувачів з'являються проблеми з оновленням клієнта ПокерСтарс. Через це гравцям недоступні нові функції, що не дозволяє в повній мірі насолодитися грою в онлайн-покер.

Що робити, якщо PokerStars не оновлюється автоматично

Клієнт покер-руму можна спробувати оновити вручну. Для цього необхідно відкрити папку, в яку встановлений ПокерСтарс. У ній ви знайдете файл Pokerstars Update, після натискання на який почнеться перевірка можливих оновлень, і якщо такі є - вони встановляться в автоматичному режимі.

pokerstars update

* Оновлення PokerStars Sochi відбувається аналогічним шляхом.

Якщо ваш клієнт знову не зможе пройти апдейт, тоді потрібно звернутися в службу підтримки PokerStars за адресою: support@pokerstars.com

У листі опишіть ситуацію, а сам текст можна писати українською мовою. Професійний саппорт відповість вам в найкоротші терміни і допоможе вирішити проблему з оновленням ПокерСтарс.

Що робити, якщо PokerStars не оновлюється на Android

У гравців іноді трапляється наступна проблема: не виходить оновити ПокерСтарс на телефоні. Оновлення можуть завантажуватися дуже довго, хоча швидкість вашого мобільного інтернету досить швидка. Це може виникнути в тому випадку, якщо в пам'яті телефону недостатньо вільного місця. Слід видалити непотрібні файли на телефоні для успішної установки оновлень від Старз.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий