Де подивитися статистику гравців PokerStars

статистика ps

Статистика на гравців Покерстарс доступна на спеціалізованих ресурсах, які займаються відстеженням історії гри всіх користувачів найбільшого покер-руму. Щоб отримати доступ до інформації про багатостолові турніри і Сіт-енд-гоу, вам необхідно знати нікнейм вашого суперника.

Статистика кеш-гравців доступна лише на whotfru.info – цей сайт надає свої послуги за гроші, а їх вартість залежить від набутого пакету. Або ви можете скористатися сайтом highstakesdb.com, який відстежує гру за столами кеш-ігор на найвищих лімітах PokerStars.

Як подивитися статистику гравців в ПокерCтарс

У мережі інтернет існує 3 найпопулярніших ресурси, де користувач зможе дізнатися статистичні дані свого суперника: кількість зіграних турнірів, середній бай-ін, прибуток з одного турніру, загальний дохід і т.д. Представимо вам кращі сайти, на яких доступна статистика гравців PokerStars за ніком:

  • sharkscope.com;
  • pokerprolabs.com;
  • officialpokerrankings.com;

Також варто відзначити і сайт playerscope.com, який поступово набирає популярність серед покеристів.

Користуватися вищевказаними сайтами дуже просто:

  • Перейти на ресурс і в разі необхідності (або за бажанням) зареєструватися;
  • У відповідне поле вписати нік гравця, що цікавиться, як показано на картинках нижче:

Sharkscope

sharkscope pokerstars

Pokerprolabs

Pokerprolabs статистика по ніку ПокерСтарс

Officialpokerrankings

pokerstars OPR

Особливості сайтів, які надають статистику покерних гравців PokerStars

  • Sharkscope дозволяє незареєстрованим користувачам здійснити лише п'ять пошуків у добу, а також надає доступ до спрощеної статистики. Після придбання підписки, ціна якої стартує з 6$, спектр послуг розширюється.
  • Кожен гравець може приховати власну статистику на сайтах Sharkscope, Pokerprolabs, Officialpokerrankings. Для цього необхідно звернутися в службу підтримки цих ресурсів.
  • Сайти Sharkscope і Pokerprolabs надають статистику не тільки на гравців. Ви також зможете подивитися рівень поля в тому чи іншому турнірі, ознайомитися з таблицями лідерів і багато іншого.

Ознайомитися з покер-румом PokerStars можна в докладному огляді від сайту Cardmates.

Поширені запитання
Де можна подивитися статистику кеш-гравців на PokerStars?

Таку статистику можна подивитися тільки на сайті whotfru.info. Послуга платна, а вартість залежить від придбаного пакету.

Скільки пошуків в день може зробити незареєстрований користувач на сайті Sharkscope?

Sharkscope дозволяє незареєстрованим користувачам здійснити лише п'ять пошуків у добу, а також надає доступ до спрощеної статистики. Після придбання підписки, ціна якої стартує з 6$, спектр послуг розширюється.

Як обмежити доступ до своєї статистики на сайтах покерної статистики?

Необхідно звернутися в службу підтримки цих ресурсів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.