Негреану про плани на WSOP Paradise: «Відіграю всю серію і сподіваюся встигнути попити мохіто»

Фестиваль WSOP Paradise на Багамах

3 грудня на Багамах розпочнеться перший в історії фестиваль WSOP Paradise. Одним з його учасників стане і Даніель Негреану, який розповів про свої плани на цю серію.

Зіграю все, звичайно. Та ще й відпочити хочу встигнути! З ходу навіть не згадаю, коли востаннє на Багамах був. Розклад вдало складений, є паузи між турнірами. Тож будуть дні, коли можна буде й мохіто випити.

Про які саме дні перерв каже Даніель не відомо, адже серія передбачає проведення 15 турнірів за 11 днів. Можливо мохіто буде вживатись у перервах між рівнями.

Також Негреану пообіцяв продовжити робити свої відомі влоги з місця подій, як він робить останні кілька років під час WSOP у Лас-Вегасі.

Влог буде! Хлопець, який допомагає мені його робити, теж полетить, тож чекайте відео щодня. І мою дружину Аманду ви в них побачите, у нас взагалі велика тусовка там буде — зокрема, Джош Ар'є та Ерік Ліндгрен.

Для канадця ця поїздка на Багами є останнім шансом вивести в плюс жахливий рік. Нагадаємо, що по оцінкам самого Негреану, за 2023-й він програв під 1 500 000$,  що може стати його найгіршим результатом за всю кар'єру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Дуже подобається мені його гра . Він завжди на позитивні, емоційний і його блеф це просто шедевр .

0 відповідей
Україна Roman1995 Експерт
Експерт


0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.