Німеччина офіційно почала регулювати у себе ринок онлайн-покеру


Згідно з новими змінами в німецькому гемблінговому законодавстві, онлайн-покер в країні тепер офіційно регулюється державними структурами.

У зв'язку з цим, безліч відомих покер-румів вже почали підлаштовуватися під нові обмеження від уряду Німеччини.

Вперше в гемблінговому законодавстві ФРН з'явився такий термін як "толерантність", який означає часткову легалізацію онлайн-гемблінгу у всіх 16-ти федеративних землях при дотриманні певних умов.

Серед основних вимог гемблінгового регулятора до покер-румам, можна виділити такі так: обмеження кількості столів до 4-х, тривожна кнопка блокування на добу, обмеження тейблселекту, ліміт депозиту до 1 000€ в місяць, нагадування про кількість зіграних годин.

Крім цього, робити депозит і кешаут ви зможете лише за допомогою свого реального банківського рахунку, а гравці з Німеччини зможуть грати одночасно лише в одному покер-румі.

Незважаючи на те, що часу у покер-румів на підготовку було зовсім мало, такі покер-руми як 888poker, PartyPoker, а також руми мережі GG Network (GG Poker, GGпокерок) вже встигли запуститися в Німеччині згідно з новими вимогами влади і акаунти німецьких гравців будуть переведені в нові покерні клієнти, разом з їхніми коштами і бонусами.

Про свою готовність слідувати новими правилами на німецькому онлайн-ринку гемблінгу заявили представники Unibet Poker, а ось RIO Poker заявили, що тимчасово припиняють свою роботу в цій країні і запропонували своїм німецьким гравцям швидкий кешаут.

Для гри в більшій частині цих покер-румів, до всього іншого, гравцям з Німеччини доведеться пройти обов'язкову особисту верифікацію.

Ці обмеження можуть суттєво вдарити по любителям онлайн-покеру в Німеччині, проте, здебільшого гемблінговим операторам простіше буде виконати всі умови і "спати спокійно". У свою чергу, легалізація та регуляція онлайн-покеру цілком ймовірно викличе наплив рекреаційних гравців, а також допоможе зберігати екосистему здорової та відповідальної гри.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.