Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Новий рекорд на WSOP: Millionaire Maker зібрав понад 10 000 реєстрацій

Новий рекорд на WSOP

У 2019 році турнір Millionaire Maker був дуже популярним: 8 809 входів. Потім почались коронавірусні часи й івент забрали з розкладу WSOP. Але у 2023 році він знову повернувся, та ще й встановив новий рекорд.

Ще у п'ятницю було зрозуміло, що новому рекорду бути, так як на той момент вже було 4585 входів. Потім на вихідних ще 5 300 входів і загальна кількість заявок склала: 10 430 входів. Тепер Millionaire Maker увійшов до книги рекордів в якості найбільшої живої події з бай-іном 1 500$.

Читати також: Американець зіграв у свій перший покерний турнір і виграв браслет WSOP

Призовий фонд івенту складає вражаючих 13 905 360$. Зрозуміло з назви, що учасники хедз-апу гарантовано стануть доларовими мільйонерами. 

Але до фіналу турніру ще далеко. На момент написання новини в івенті ще 327 гравців. Цікаво, що в грі досі залишається Вадим Шлез, який вже встиг виграти золотий браслет на WSOP 2023. Зараз Вадим йде на 60-му місце по стеку, бажаємо українцю перемоги!

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.