Олег "Fukuruku" Васильченко переміг в івенті High Roller Club на Старзах

Олег "Fukuruku" Васильченко

Покерист з України Олег Васильченко, також відомий на Старзах під ніком "Fukuruku" останнім часом успішно оформляє фіналки великих онлайн-турнірів на PokerStars.

В кінці червня він переміг в турнірі Summer Series 116 з бай-іном 55$ і призовим фондом 125 000$, де зумів заробити 18 350$.

Цим результатом український покерист не обмежився і вже вчора ввечері він здобув перемогу в івент High Roller Club на Старзах за 530$ і з гарантією 25 000$.

High Roller Club Daily Supersonic на PokerStars

Читати також: Українець "ArturR2R" переміг в турнірі Stadium Series на Старзах

Турнір High Roller Club Daily Supersonic зумів зібрати поляну з 95 учасників, які допомогли перебити заявлену гарантію і в результаті сформувався призовий фонд в розмірі 48 400$.

За перемогу в цьому турнірі Олег "Fukuruku" Васильченко заробив 11 560$. Ранер-апом турніру виявився покерист з Великобританії "MarToMchat" з виплатою 8 880$.

Четверте місце з призовими 5 230$ вдалося зайняти чемпіону турніру High Roller Single Event, фінському покеристу Самюелю "€urop€an" Вусдену. За ним на п'ятому місці йде гравець з Росії під ніком "CrazyLissy", який заробив 4 000$.

В призову зону вдалося потрапити 11-ти покеристам, мінімальна виплата в даному івент склала 1 390$.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий