Олександр Фітасов зайняв четверте місце в браслетному івенті WSOP Online

Олександр Фітасов 2020

Олександр Фітасов був близький до виграшу золотого браслету на WSOP Online. Російський покерист пройшов в грі до фінального столу і сподівався отримати перший для Росії в цьому році золотий браслет.

Зробити йому це не вдалося, зате вдалося зайняти четверте місце і отримати непогані призові: 77 000$. Можна з упевненістю сказати, що цей виграш став бест кешем в кар'єрі росіянина, адже до цього у нього було лише кілька невеликих призових.

Всього турнір WSOP #50 $2,100 Bounty Championship зібрав за своїми онлайн-столами 1 168 гравців. Серед них було досить відомих гравців, але в цей раз вони явно не феєрили. Даніель Негреану, Маніг Лезер, Даріо Саммартіно і інші потрапили в призи, але їх призові були незначні.

У топ-30 увійшли троє росіян, але Андрій Патейчук і Михайло Пикин покинули гру ще до фінального столу. Андрій зайняв 35-е місце, за що отримав 4 538$, а його співвітчизник Михайло отримав 22 000$ за 15-у сходинку.

Читати також: Ранно Сотла виграв перший золотий браслет WSOP для Естонії

За фінальним столом зіграв головний герой SCOOP 2020 Коннор Дрінан. Цього разу Коннор обмежився сьомим місцем і виграшом 44 000$.

Олександру Фітасову вдалося пройти на фінальний стіл третім по стеку. Росіянин всю гру демонстрував тайтовий стиль і навіть в момент, коли у нього залишилося в стеці 20ВБ, рідко грав агресивно

Коли в грі залишилося всього чотири покериста, Олександр зіграв коллом з кишеньковими дамами на олл-ін від чіплідера з А-10. На флопу туз, по терну 10 і Енріко Комоскі вибив з гри Фітасова.

До слова, саме італієць став чемпіоном турніру і володарем браслету. В хедз-апі Енріко обіграв Омера Озіркінтіса з Туреччини і отримав золотий браслет WSOP разом з призовими 327 000$.

Результати турніру WSOP #50 $2,100 Bounty Championship

WSOP #50 $2,100 Bounty Championship

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.