Олів'є Бускет: «Нам потрібен союз покеристів»

Олів'є Бускет 2020

Покерний професіонал, на рахунку якого понад 9 000 000$, виграних в живих івентах і понад 840 000$ в онлайн МТТ, Олів'є Бускет запропонував створити профспілку покеристів. Про це він написав на своїй сторінці в Твіттері:

«Організаторам турнірів і онлайн-операторам здебільшого все одно, чого хоче професійне співтовариство, і, на мою думку, на це є очевидна причина: на сьогоднішній день ми довели, що не в змозі організуватися, домовитися і дати їм зрозуміти, чого ми хочемо. Нам потрібно створити союз.

Я розумію, що покерний світ не зовсім те місце, де об'єднуються в союзи, але, тим не менш, я твердо переконаний, що якби ми мобілізувалися і скомпонували наші колективні інтереси, то отримали б якийсь «важіль впливу». Так само як і турбота про здоров'я гравців.

Уточню, для ясності, кажучи «професійне» я не хочу протиставляти нас рекреаційним гравцям. Наприклад, рейк - важлива проблема, і ВСЕ гравці виграють від скорочення рейку. Я просто подумав, що більшість серед активних учасників подібні «заходи» становитимуть професійні гравці».

Ідея профспілки для покеристів не нова. Її вже намагався просунути в маси Патрік Леонард в 2018 році. Тоді його пропозиція зібрало багато позитивних відгуків від колег-професіоналів, проте, до справи так і не дійшло. Можливо, ця тема стане більш активною в 2020 році, коли покер практично повністю перейшов в онлайн через пандемію коронавируса і питання чесності і справедливості гри в онлайні стали як ніколи актуальними.

Читати також: WSOP 2020 пройде в онлайні

Ідею Бускета підтримали багато професіоналів, серед яких Ден Сміт, Фараз Джака, Роб Йонг і, звичайно ж, той самий Патрік Леонард.

Роб Йонг в коментарях до посту Бускета запропонував Філа Гальфонда і Джона Дафі, як кандидатів на представництво в союзі покеристів, так як він вважає, що їм можна довіряти. На що Бускет відповів, що не хотів би бачити в профспілці когось не настільки відомого, хто не заробив багато грошей на покері, особливо в особі керівника цього «руху». У його розумінні, це гріндер зі скромним заробітком, який не є стороною конфлікту інтересів та його головна місія - поліпшити умови для професійного співтовариства.

Патрік Леонард же в цьому питанні схиляється більше до думки Йонга:

«Я хочу сказати, що залучення професіоналів здається єдиним правильним варіантом при якому професіонали буду виступати в якості консультантів і посередників між сайтами. Знайти їх буде зовсім нескладно. Сайти також отримуватимуть консультаційні послуги вартістю в мільйони доларів».

А як вважаєте ви? Чи потрібна покеристам профспілка? Наскільки реально її створити? І хто б, на вашу думку, мав би увійти до лав представників прав покеристів в усьому світі?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.