Павло Колінковський став ранер-апом турніру High Rollers на GGпокерок


На GGпокерок серед призерів великих турнірів частенько можна зустріти відомих гравців з пострадянських країн.

Наприклад, буквально цієї ночі український покерист Павло Колінковський став ранер-апом дорогого турніру High Rollers Blade Mulligan з бай-іном 5 250$ з гарантією 100 000$.

За друге місце покерист з України отримав виплату у розмірі 38 680$. Всього в турнір було зроблено 28 входів, завдяки чому гарантію вдалося перебити на 40 000$.Читати також: Welcome Bonus на GGpoker: 100$ квитками або 100% бонус на депозит

Переможцем цього івенту виявився гравець з Австрії "J Andersson", який отримав за перше місце 62 930$ призових

У призові цього турніру потрапило всього 4 покериста. Мінімальну виплату в розмірі 14 610$ отримав найуспішніший покерист Великобританії Стівен Чідвік.

З тих, хто вилетів перед призовими варто відзначити відомого канадця Даніеля Дворесса (6-те місце), іспанця Андріана Матеоса (7-ме місце), американського покериста Еліо Фокса на 11-му місці і успішного гравця зі Швеції Нікласа Астедта, який вибув з гри на 12-му місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.