Покер-рум 888poker може змінити свою назву на evoke

Компанія 888 Holdings

Компанія 888 Holdings, якій належить покер-рум 888 poker, William Hill та казино Mr Green, оголосила про наміри змінити свою назву на "evoke" (дослівний переклад – "викликати/пробуджувати"). Про таке рішення повідомив новий генеральний директор компанії Пер Відерстрем. Він також наголосив, що в компанії прийняли нову стратегію основним напрямком, якої стануть ринки Великої Британії, Італії, Іспанії та Данії. 

«Наші споживчі бренди залишаються такими ж сильними, як і раніше, але щоб відобразити те, що це нова компанія, що вона йде новим шляхом, ми пропонуємо змінити назву групи. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість розповісти більше про наш новий корпоративний бренд найближчим часом» - заявив Відерстрем.

Втім експерти вважають, що попри заяви про "нову ідентичність" рішення про новий курс та зміну назви скоріше продиктовано зміною керівництва компанії та бажанням дистанціюватися від невдач та помилок минулих років. Нагадаємо, що в у жовтні минулого року пост генерального директора  888 Holdings зайняв Пер Відерстрем, перед яким поставили завдання повернути компанію до прибутковості, адже чистий збиток 888 у 2023 склав 56,4 млн фунтів, а у 2022 збиток становив 120,6 млн фунтів. Також повідомлялося про те, що 888 розпочали перевірку своєї діяльності в США, за результатами якої може бути ухвалено рішення про повний вихід з американського ринку.

Остаточне рішення про зміну назви має прийняти рада акціонерів.

888poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.6 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна SetFromFlop
Без статусу

навряд це допоможе. хоча софт трошки покращили

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.