Зірки YouTube проведуть хомку з гарантією 1 000 000$

Топові ютуб-влогери Ludwig та MrBeast проведуть хомку з вражаючим призовим фондом 1 000 000$

​Топові ютуб-влогери Ludwig та MrBeast проведуть хомку з вражаючим призовим фондом 1 000 000$. Зазвичай подібні турніри асоціюються з великими серіями. Але цього разу мова йде про хомку у прямому сенсі цього слова – подія проходитиме у будинку одного з ютуберів.

Під час своєї останньої трансляції на YouTube Людвіг у прямому етері запропонував Бісту пограти «дорого-багато». Той погодився не тільки взяти участь, а й допомогти з організацією хомки.

Зірки YouTube вирішили, що зберуть відомих хайролерів у будинку Ludwig. Ініціатор хомки навіть пообіцяв запросити ключову фігуру покерного шоу Hustler Casino Live Алана Кітінга.

«Ми зберемо фул-рінг на дев'ять учасників, ребаї дозволено, бай-ін – 100 000$».

Для Ludwig та MrBeast це вже не перший досвід організації дорогих ігор. Минулого разу хлопцям вдалося залучити Філа Хельмута та Тома Двана, тому існують великі шанси побачити знаменитостей у новій хомці. Також у першій грі від топових контентмейкерів брала участь «принцеса шахів» Александра Ботез.

Враховуючи популярність Ludwig (5,6 мільйонів фоловерів на YouTube) та MrBeast (231 000 000 підписників), у невеличкому турнірі можна очікувати дійсно зірковий склад учасників. Цікаво, що організаторами виступають два хлопці, які ніколи регулярно не грали в покер.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (3)

До рівня наших хомок їм ще все одно далеко)

2 відповіді

Це точно 

Україна dusia777 Еліта
Еліта

Це топ комент 🤩

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.