Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

PokerStars скасували Мейн Івент WCOOP через масштабну DDoS-атаку

​Хакерські атаки на топові покер-руми, на жаль, вже нікого не дивують у спільноті. Компанія Akamai провела розслідування, згідно з яким з'ясувалося, що лише за останній рік кількість кібератак на гральні сайти зросла на 167%.

Через подібну негативну динаміку великі гемблінгові гіганти витрачають великі гроші на зміцнення систем безпеки та захист персональних даних своїх користувачів.

Тим не менш, якщо від більшості кібератак (LFI, SQL-ін'єкції та XSS) є надійні механізми захисту, які покер-руми успішно використовують, то ось захисти свій сайт від масштабних DDoS-атак набагато складніше. За даними вищезгаданої Akamai – на DDoS-атаки припадає 34% усіх атак хакерів на гемблінгові сайти.

DDoS-атакаце один із способів зупинити роботу сайту шляхом подання великої кількості запитів, які перевищуватимуть пропускну здатність сервера.

Читати також: PokerStars розповіли як вони боряться з ботами і нечесною грою

Один із провідних покер-румів в індустрії PokerStars у цьому плані не став винятком. Покерна кімната вже неодноразово зазнавала хакерських атак і служба безпеки руму завжди готова до гірших сценаріїв.

Цієї неділі покер-рум знову зазнав масивних DDoS-атаків. Зазвичай у цей день Старзи зазнають найбільшого навантаження, тому підвищена кількість запитів не мала стати чимось несподіваним. Однак у цьому випадку проблеми з роботою ресурсу спостерігалися вже вранці.

Користувачі почали масово скаржитися на системні збої та Старзи були змушені зупинити всі поточні турніри та інші ігри. Представники покер-руму послалися на технічні несправності та запевнили гравців, що покеристи отримають компенсації за бай-іни та призові відповідно до політики повернення ПокерСтарс.

Уже ближче до обіду представники PokerStars підтвердили на своїй сторінці в Твіттері, що сайт зазнав DDoS-атак. При цьому служба безпеки заявила, що всі особисті дані користувачів у повній безпеці і що будь-якого витоку інформації не було.

Через цей збій Старзи були змушені перенести проведення довгоочікуваного Мейн Івента WCOOP і Sunday Million аж на 5 листопада. Цілком можливо, що ці івенти пройдуть і раніше, проте поки що слід виходити з поточної інформації від сапорту.

PokerStars – не перші і не останні, хто зазнавав таких кібератак. Кілька років тому під час проведення WSOP Online таким же атакам зазнав топовий покер-рум GGPoker.

Лідер покер-румів
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.