PokerStars запустили свій ігровий клієнт у Мічигані


Топовий покер-рум PokerStars з часів "чорної п'ятниці" активно намагається повернути свої втрачені позиції в США.

У деяких штатах таких як Нью-Джерсі та Пенсільванія вже давно були відкриті місцеві ігрові клієнти ПокерСтарс.

Не так давно, коли в Мічигані легалізували онлайн-геблінг, поява місцевої філії Старів стало лише питанням часу. На офіційному сайті PokerStars з'явилося оголошення про те, що на території штату Мічиган запущений клієнт PokerStars MI.

Читати також: The Stars Group знайшли компанію-партнера для запуску в Мічигані

Запуск "червоно-пікових" в Мічигані став можливим завдяки партнерському контракту з компанією з племені Одава, через яку вони змогли запустити FOX Bet для онлайн-ставок, а також новий клієнт PokerStars MI.

Серед таких локальних івентів є анонс серії MICOOP, яка буде проводитися тільки для гравців новоспеченої філії PokerStars. Таким чином Старзи працюють на легальній основі вже в трьох американських штатах.

Попри те, що все більше штатів переглядають своє гемблінгове законодавство, що дозволяє Старзам виходити на нові ринки – деякі штати навпаки активно борються з онлайн-гемблінг. Наприклад, в грудні Верховний Суд штату Кентуккі відновив рішення одного з окружних судів за 2015 рік проти Старзів і постановив їх виплатити в місцевий бюджет 1,3 мільярда доларів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.