PokerStars змінюють свої умови для гравців з Німеччини


Нещодавно в Німеччині взяли нове гемблінгове законодавство і сфера онлайн-покеру не залишилась поза увагою.

Згідно з цими новими законами, гра для німецьких покеристів тепер істотно обмежена. Перш за все був введений податок на грошовий оборот в розмірі 5,3%, обмеження за кількістю столів, заборона селектингу столів і максимальний депозит в 1 000€ за один місяць.

Це означає, що якщо ви захочете зробити депозит на 100€, то заплатите податок державі в розмірі 5,3€. При цьому ви не можете вибирати за який стіл сісти (автопосадка), а максимально можете відкривати до 4-х столів за одну сесію.
У зв'язку з цим PokerStars вирішили змінити умови гри для німецьких покеристів, щоб відповідати місцевим гемблінговому законодавству.

Читати також: PokerStars виплатили перші 100 мільйонів доларів штату Кентуккі

Вже починаючи з 1-го липня для гравців ПокерСтарс з Німеччини стали недоступні гри на високих лімітах. В кеш-іграх, найвищі ліміти, пропоновані німцям, будуть 1€/2€ в БЛ Холдемі та в пот-лімітній Омасі, а також 3€/6€ в лімітному Холдемі. Рейк на звичайних лімітах був збільшений на 35%, в той час, як в іграх на високих лімітах рейк збільшився на 25%.

Максимальний розмір бай-іну в спинах становитиме 50€, а багато Sit&Go взагалі зникнуть з ігрового лобі. Зміни не стосуються лише загальних турнірних серій.

Німці можуть грати в загальному лобі Старзів, однак тепер Старзам ставитимуться до них "особливо". Якщо, наприклад банк в роздачі кеш-ігри буде розділений між двома покеристи, то більше рейка з роздачі заплатить гравець з Німеччини. Також гравець повинен відіграти певну кількість рук за столом, інакше він не зможе повернутися за цей стіл ще деякий час. Крім цього, при кешауті ваш обліковий запис будуть ретельно перевіряти.

Таким чином уряд Німеччини створило просто "рабські" умови для регуляров PokerStars, хоч це і підноситься під соусом "відповідальної гри". Безліч німецьких регулярів вже переїхали "тепліші краї", де гемблінгове законодавство більш лояльне до покеристам.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.