Поради щодо кеш-гри в онлайні: три експлойти, на які варто звернути увагу

Поради щодо кеш-гри в онлайні: три експлойти, на які варто звернути увагу

Хочете навчитися експлойтувати ваших опонентів за кеш-столами в онлайні? Якщо так, то ви прийшли в потрібне місце. У цій статті ми обговоримо деякі з найкращих методів експлойту, які ви можете використовувати, граючи в онлайн-кеш. 

Одним з найкращих способів плюсувати в покері є вміння знаходити помилки опонентів і використовувати їх. Навіть в епоху ГТО-покеру експлуатаційна покерна стратегія все ще є вигідною для гравців, які готові витрачати час на навчання. 

Незалежно від того, на якому покерному сайті ви граєте, знання того, як використовувати опонентів, дасть вам перевагу за віртуальними столами.

Експлойт для кеш-гри №1: овербет проти кола з великого блайнда

Скажімо, ви рейзите, а гравець на великому блайнді грає кол. Дошка виходить достатньо скоординована, як наприклад 8♦-5♦-3♣.

Поради щодо кеш-гри в онлайні: три експлойти, на які варто звернути увагу

Ваш опонент чекає. Ви ставите контбет, а ваш опонент робить кол.

Зробіть паузу і запитайте себе: що є у вашого суперника? Можливо, краще запитати себе: чого в нього точно немає?

Ймовірно, він зробив би рейз із сетом або двома парами на цій дошці. Опонент зробив би це, щоб одночасно захистити свою руку та отримати від неї велью. Просто грати кол на цій дошці небезпечно. Якщо він колить без позиції, а потім чекає на терні, ми можемо просто прочекати у відповідь та отримати безкоштовні карти. І так нам буде набагато легше переграти його суперсильну руку, якщо ми отримаємо ще дві карти на цій скоординованій дошці.

З цих причин багато гравців рейзять свої найкращі комбінації на цьому флопі, а також роблять ререйз на префлопі зі своїми оверпарами. Роблячи кол на цій дошці, ваш опонент зазвичай має посередні пари. Враховуючи діапазон вашого опонента, ви повинні робити великі ставки, коли блефуєте. Якщо ваш опонент коли-небудь вскриє ваш блеф, тоді можна почати овербетити зі своїми оверпарами та іншими сильними комбінаціями. Якщо закриється флеш-дро, то можна поставити експлойт-ставку, оскільки ваш опонент не матиме флеша більшу частину часу.

Світ пропонує вам величезні можливості в цій позиції. Ваш опонент обмежив свій діапазон і зазвичай має слабкі пари. Ви можете зробити багато чого, щоб зіпсувати йому гру, якщо будете це розуміти.

Експлойт для кеш-гри №2: тонка ставка на терні

Тепер уявімо, що ви граєте проти суперника без уяви, який не може перетворити пари на блеф. Якщо ви граєте на невисоких ставках та робите це по банкролу, ви зіткнетеся з багатьма подібними гравцями. Вони будуть грати агресивно в позиції, але без позиції вони намагатимуться за будь-яку ціну зберегти маленький банк.

Уявіть, що ви рейзите з A♠-9♠, а великий блайнд робить кол. На дошці 10♥-9♥-4♣. Великий блайнд робить чек. Ви ставите і отримуєте кол.

На терні виходить 2♣, й ваш опонент робить чек.

Поради щодо кеш-гри в онлайні: три експлойти, на які варто звернути увагу

Після карти терну ця ситуація схожа на спот, який ми розглянули вище. Ваш опонент, ймовірно, зробив би 3-бет на префлопі з кишеньковими валетами та руками краще. Також великі шанси, що він би зарейзив дві пари або сет на цьому флопі. І це означає, що він, швидше за все, має десятки, дев’ятки, флеш-дро або стріт-дро.

Проти досвідченого і тактично мислячого суперника повторна ставка на терні 2♣ може бути помилкою. Якщо опонент проаналізував, що вам подобається робити ставки на тернах на тонке велью, він може використати це, щоб перетворити свої руки на блеф.

Якщо ж ваш опонент не особливо креативний чи агресивний, ви можете сміливо зробити тонку експлойтну ставку на цьому терні. Ви все одно отримаєте кол від усіх флеш-дро та стріт-дро, а також від слабшої дев’ятки. Розуміючи, що ви попереду, ви можете використовувати діапазон колу вашого опонента та отримати з нього велью.

Така експлойтна гра також полегшує гру на рівері. Якщо закриється дро, а ваш опонент поставить першим, то, ймовірно, він таки зібрав свою руку. Якщо замість цього він прочекає, то, ймовірно, у нього слабка пара,з якою він хоче дійти до шоудауна. Прочекавши у відповідь, ви отримаєте ще дешевший результат.

Джонатан Літл
Джонатан Літл
Автор понад 10-ти покерних книг

«Кеш-ігри в онлайні можуть бути чудовим джерелом не лише досвіду, а й прибутку. Проте вам потрібно ідеально розбиратися в фундаментальних основах, оскільки ці ігри також можуть бути дуже складними і програшними для тих, кто не підходить до них серйозно».

Експлойт для кеш-гри №3: менше робіть кол на рівері проти регулярів без уяви

Переважна більшість гравців у покер не мають уяви і грають без креативу, що не обов’язково є поганим способом гри. Тайтових гравців колують на рівері більше, ніж вони на це заслуговують. Якщо вони постійно роблять велью-бети, то проти них не потрібно весь час колоти.

Гравці в покер позбавлені уяви, тому що блефувати важче навчитися, тоді як добре розігрувати гарні руки набагато легше. З цієї причини більшість гравців грають недостатньо жорстко і уникають ризику в дійсно хороших спотах для блефу.

Крім того, багато гравців в онлайні грають за кількома столами одночасно. Коли їм безперервно сигналять різні столи, вони змушені грати лише з найкращими руками і досить часто не можуть блефувати. Складно блефувати, коли ви починаєте роздачу з готової руки.

З цих та інших причин ви можете припинити параноїти, що всі ваші опоненти постійно блефують проти вас.

Як розпізнати блеф опонента в онлайні

Зазвичай ви можете помітити тих, хто здатний використовувати блефи. Достатньо розповсюджений невеликий блеф, який люблять використовувати гравці в онлайні, – це лайтовий трибет у позиції. Це динамічна гра, яка створює величезну кількість профітних ситуацій.

Якщо ваш опонент не робить 3-бети часто, то малоймовірно, що він раптом буде блефувати потрійним барелем з правильною частотою. Якщо він не може використати один із найдешевших і найкращих доступних йому блефів, то малоймовірно, що він зможе ризикнути усіма своїми фішками на рівері, коли ви виявите слабкість.

Сумнівайтеся в своїх суперниках, поки вони на ділі не доведуть, що можуть блефувати. Більшість регулярів на низьких лімітах люблять мультитейблінг і натсові руки. Вони не заслуговують ваших колів на рівері, а це означає, що вам в таких спотах проти них краще експлойтно фолдити. 

Вердикт

Якщо ви граєте в онлайні в кеш-ігри з низькими ставками, то основна популяція гравців, з якою ви стикаєтеся, має загальні тенденції, які роблять їх готовими для програшу. Гравці в покер, якими б хорошими вони не були, мають певні звички. Ці звички можна використати вміло, якщо ви готові докласти зусиль і вивчити покерні поради, детально описані в цій статті. Ви можете мріяти про те, щоб перемагати найкращих у світі на найвищих ставках, але перш ніж це зробити, ви повинні навчитися перемагати звичайних гравців на низьких лімітах.

За матеріалами pokercoaching.com


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.