Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ragnarok на PartyPoker: 300 000$ призових у фріролах

Ragnarok на PartyPoker

Нещодавно на PartyPoker анонсували велику серію WPT World Championship з найбільшим призовим фондом за всю історію покер-руму в 100 000 000$.

В турніри цієї серії ви зможете зіграти вже починаючи з кінця липня, а до тих пір топовий покер-рум приготував для вас ще один приємний сюрприз.

З 25 червня на PartyPoker стартує акція «Ragnarok», в рамках якої в спеціальних «міфічних» фріролах розіграють загальний призовий фонд в розмірі 300 000$.

Читати також: PartyPoker розігрує 36 000$ в щоденних кеш-лідербордах

Щоб зіграти в одному з цих фріролів, необхідно крутити «Колесо Рагнарьоку» в якому ви зможете виграти квиток на один з шести спеціальних турнірів:

  • Турніри Fenrir, Loki і Surtr з призовими фондами по 4 000$.
  • ​Турніри Heimdall і Thor з призовими фондами по 10 000$.
  • Івент Odin з призовим фондом 15 000$.

Щодня вам буде доступно по 1 обертанню «Колеса Рагнарьоку» при першому вході в ігровий клієнт. Також ви можете отримати 5 бонусних обертань, заробляючи бали лояльності.

Окрім цих фріролів, щодня з 25 червня о 21:00 за київським часом буде проходити турнір Valhalla c призовим фондом 20 000$. Ви будете отримувати по 500 фішок до вашого стартового стеку в цей турнір за кожен невикористаний квиток.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.