Райан Чамас зізнався, що співпраця з GGPoker його сковувала і покинув команду GG Team

Райан «Beriuzy» Чамас

Несподіване зізнання про свою співпрацю з GGPoker зробив відомий покер-про Райан «Beriuzy» Чамас. У своєму влозі він розповів, як проходило його партнерство з покерним брендом і чому він вирішив піти з команди GG.

Як відомо, у 2022 році ми з GG уклали угоду. І ось, через рік, ми мали її продовжити. Але я відчув, що це буде помилкою. Я передевився свої старі відео стримів і побачив, що тоді, ще до контракту з GG, я поводився інакше і почував себе більш розкутим. Це було пов'язано з тим, що в моєму житті було менше стресу. На камеру я грав сам себе, мені не треба було «продовати» бренд. 

І людям подобалися мої стрими, бо я був самим собою. Але це змінилося з того часу, як мені довилося бути тим, ким я не є. Це змінило і мене самого: я почав почуватися некомфортно, мені не хотілося стриміти, у мене виникли проблеми з тривогою. 

При цьому я не хотів залишати GG. На мій погляд, це найкращий сайт на даний момент. Але я нереально оцінював очікування від нашої співпраці. Тому я вирішив розслабитись. Я не кидаю покерний контент, мені подобається весь цей процес. Але я хочу робити контент комфортно. Я не хочу змушувати себе робити контент. 

Найголовніше — я хочу щасливо проводити час разом із сім'єю та своєю дружиною. А для цього мені потрібно максимально знизити рівень стресу у своєму житті. Я не хочу відчувати, що я маю щось робити.

Варто зазначити, що буквально наступного дня після публікації влога, Чамас задіпраніл у WPT Main Event Rock ‘n’ Roll Poker Open і оформив поділ у хедз-апі (+600 000$). Мабуть вихід із GGTeam дійсно додав йому більше впевненості та мотивації. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна dusia777 Еліта
Еліта

Кінцівка історії топ 🙃

0 відповідей
Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

Мене візьміть на його місце 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.