Рекордсмени WSOP Circuit: Джошуа Рейхард виграв свій 15-й чемпіонський перстень

Американський покерист Джошуа Рейхард виграв свій 15-й чемпіонський перстень WSOP Circuit

Днями у списку рекордсменів серії WSOP Circuit відбулися оновлення. Тепер разом із Морісом Хокінсом друге місце за кількістю перснів за весь час ділить американець Джошуа Рейхард – обидва покеристи мають по 15 чемпіонських трофеїв.

Це сталося завдяки вдалій поїздці Рейхарда в Іллінойс, де проходила одна з подій WSOPC Grand Victoria Casino. Досвідчений регуляр став чемпіоном турніру з Холдему за 400$, забравши разом із перснем 19 786$ призових.

На рахунку американця понад 3 000 000$, здобутих у живих турнірах. Свій перший перстень Рейхард завоював у 2013-му – з того часу він вигравав щонайменше по одному трофею на рік. Свою попередню, 14-ту золоту «прикрасу» покерист також отримав в Іллінойсі, за перемогу у Головній події WSOPC Grand Victoria.

Хто очолює список рекордсменів WSOPC?
Хто очолює список рекордсменів WSOPC?

На сьогодні найбільшу кількість перснів WSOP Circuit має американець Арі Енгель – у його колекції 16 золотих трофеїв. Крім цього, в активі покериста два браслети WSOP та майже 9 000 000$ призових, виграних за кар'єру в офлайні.

Повертаючись до Рейхарда – крім перстня та призових, він також збільшив свою кількість очок у загальному рейтингу POY 2023 від Global Poker. Зараз у перегонах за титулом «Гравець року» він займає 55 місце. Що стосується українців у рейтингу – найкращий результат має Станіслав Галатенко (91 місце).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.