Реєстрація на 888poker

888 реєстрація

Досі немає акаунту на 888 покер? Час виправити це непорозуміння, адже це один з найпопулярніших покер-румів в онлайні, який пропонує багато вигідних акцій, в тому числі найбільший бездепозитний бонус!

Зіграти на 888 без реєстрації вам не вдасться. Ви можете випробувати покер-рум, ознайомитися з його функціоналом і софтом, граючи безкоштовно на віртуальні фішки, але, щоб зіграти на PlayMoney, вам все одно потрібно буде зареєструватися в покер-румі.

Реєстрація 888

Є кілька способів створити акаунт в покерній кімнаті: зайти на офіційний сайт, відкрити гру в браузері, запустити клієнт і т.і.

888 офіційний вебсайт
Можна також зареєструватися в 888 покер з мобільного пристрою, через браузер або встановивши спеціальний додаток покер-руму на свій смартфон і/або планшет.
Але всі з цих способів в результаті приведуть вас до однієї і тієї ж форми заповнення даних.

Реєстрація на покер 888 починається із вказуванням загальних даних про вашу особистість. Заповнюйте їх дуже уважно, так як в подальшому, при виведенні коштів, вас можуть попросити пройти перевірку особистості за допомогою паспорту або інших документів, що підтверджують вашу особу. У разі помилки або вказівки неправильних даних у вас можуть виникнути проблеми, аж до блокування облікового запису. Крім того, такі дані як e-mail, стануть в нагоді вам для доступу до рахунку і отримання бездепозитних і ряду інших бонусів.

У першій вкладці вас запитають ім'я, прізвище, країну проживання, адреса електронної пошти, дату народження (число, місяць, рік) і стать.

Форма реєстрації 888 – особисті дані

Всі питання російською мовою (українська, на жаль, відсутня) зі зрозумілими підказками, але, не дивлячись на те, що питання при реєстрації – російською, форму заповнювати потрібно винятково англійськими літерами та похідними від них.

Усі поля обов'язкові для заповнення.

Після їх заповнення не забудьте поставити галочку, що підтверджує, ваше повноліття і те, що ви згодні з правилами і умовами гри в покер-румі.

У другій формі необхідно вказати ім'я користувача 888 (іншими словами – нікнейм). Він повинен бути унікальним. В покер-румі не може бути двох гравців з однаковими іменами. Придумайте собі нік довжиною 5-12 символів, що складається з цифр і англійських букв. Пробіли використовувати не можна, але їх можна замінити деякими символами, наприклад, тире (-) або нижнє підкреслення (_). Якщо обраний вами нік не буде унікальним, система тут же вам повідомить про це і попросить вибрати інше ім'я.

Форма реєстрації 888 – логін и пароль

Тут же ви вказуєте пароль до акаунту.

Вимоги до паролю 888 наступні:

  • тільки букви англійського алфавіту і цифри;
  • ​пароль повинен бути довжиною 7-12 символів;
  • мінімум 1 велика літера;
  • мінімум 1 велика літера;
  • хоча б одна цифра;
  • не можна щоб в паролі повторювалося 4 однакових символу поспіль;
  • не можна використовувати пробіл і спеціальні символи.

Пароль не може містити ваше ім'я, нік або адресу електронної пошти.

Для додаткового захисту облікового запису 888 пропонує вибрати один із запропонованих ними секретних питань і дати на нього відповідь, яку ви запам'ятаєте і яка не вгадають зловмисники. Це може бути дівоче прізвище вашої матері, прізвисько домашнього улюбленця, назва спортивної команди, місто народження або номер школи.

У третій вкладці потрібно ввести контактні дані: поштову адресу та номер телефону.

Форма реєстрації  888 – контактні дані

Коли всі три форми будуть заповнені тисніть кнопку «Відправити».

Перед вами з'явиться текст, який повідомляє, що ви зареєструвалися в покер-румі і лист з підтвердженням реєстрації відправлено вам на пошту. На цій сторінці ви можете завантажити покерний клієнт 888 на свій комп'ютер або мобільний пристрій.

888 завершення реєстрації

На зазначеній при реєстрації поштою ви знайдете лист від 888poker, який підтверджує, що реєстрація пройшла успішно і в якому сказано, що в найближчі 72 години вам буде нараховано бездепозитний бонус. Ви вже можете увійти в свій акаунт і почати гру або внести перший депозит, але не забудьте протягом трьох днів заходити на пошту і перевіряти чи не нарахували вам бонус.

Коли лист з бонусом прийде вам на пошту – потрібно буде перейти за вказаним у ньому посиланням, щоб він був нарахований.

Бонус за реєстрацію не вимагає ніяких додаткових дій, таких як внесення депозиту або вказування промо-коду. Однак, після реєстрації, коли ви вирішите вперше поповнити рахунок 888 – обов'язково ознайомтесь з чинними промо-кодами покер-руму, щоб не пропустити вигідну акцію з грошовими бонусами та іншими подарунками.

FAQ
Протягом скількох годин нараховується бонус за реєстрацію?

Бонус нарахується протягом 72 годин з моменту реєстрації.

Чи дозволяється мати кілька акаунтів на 888poker?

Ні, на 888покер можна мати тільки один акаунт.

Чи важливо вводити правдиві дані при заповненні форми реєстрації?

Так, якщо ви неправильно їх заповните, то ваш акаунт можуть або заблокувати або відмовити в виведенні коштів.

Як завершити реєстрацію?

Активувати обліковий запис можна, перейшовши за посиланням з листа на електронну пошту.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий