Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Роман Романовський став ранер-апом у двох дорогих турнірах на GGPoker

Останнім часом в українській покерній спільноті все активніше майорить ім'я найуспішнішого вітчизняного покериста в онлайні – Романа Романовського. Більшість ветеранів українського онлайн-покеру знають його під псевдонімом "RomeoPro".

Цього року Роман показує вражаючі результати у дорогих турнірах великих онлайн-серій. На SCOOP 2023 він здобув перемогу в івенті 12-H з бай-іном в 1 050$, де він заробив за перше місце 54 200$ призових.

Покерист продовжив тішити своїх прихильників новими великими заносами вже на GGPoker. Під час серії GGPoker World Festival йому вдалось потрапити за фіналки двох івентів Sunday Grand Prix Europe HR​ вартістю в 2 625$. В одному з них він зумів стати чемпіоном та виграти 72 270$, а в іншому зайняв третє місце з виплатою в 29 660$. На минулому тижні Романовському вдалося стати ранер-апом одразу в двох дорогих турнірах на GGPoker. Якраз про ці турніри ми і розповімо детальніше...

До речі!
До речі!

В рамках серії GGPoker World Festival гравець виграв ще один турнір, а саме Global Million$ за 500$, де отримав виплату в 447 000$.

Турнір 244-S: 2 625$ Monday Mega Heater HR на GGPoker 

В першому івенті з бай-іном в 2 625$ та гарантією в 100 000$ було зібрано всього 35 входів. Через таку невелику явку обіцяний фонд не вдалось перевищити, а в призи потрапило всього п'ятеро гравців.

Роман Романовський став ранер-апом цього івенту і заробив 15 400$ призових, а також 12 030$ за вибивання своїх опонентів. Його суперник, бразилець Родріго Селуан, став чемпіоном турніру з майже аналогічною виплатою в 15 410$, а також 15 780$ у якості баунті. Мінімальна виплата турніру становить 5 980$.

Івент 249-S: 5 250$ Bounty Hunters Super High Roller на GGPoker

Вже в наступному турнірі хайролерів вартістю в 5 250$ зібралося ще менше гравців. Проте, попри той факт, що в івенті було всього 16 учасників, обіцяну гарантію все ж вдалось перевищити і остаточні призові турніру досягли позначки в 80 000$.

​Роману Романовському вкотре вдалося стати ранер-апом дорогого івенту, за що він отримав 19 990$, ну і звісно 3 750$ за вибивання суперників. У хедз-апі українцю протистояв гравець із Кіпру з ніком "Machitos !!", який отримав у якості чемпіона 20 000$, а також 27 500$ баунті. Якщо не враховувати нагороди за вибитих гравців, до в гроші цього івенту потрапили всього двоє вищезгаданих покеристів.

GGPoker UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.