Романовський та Держипільський у топ-4 турніру Sunday GrandPrix Europe

Початок літа видався доволі прибутковим для вітчизняних гравців. Українські покеристи штурмуют поляни як в офлайні на WSOP 2023, так і на великих онлайн-серіях, на кшталт GGPoker World Festival. Наразі спільнота обговорює тріумф Вадима Шлеза та Ростислава Сабіщенка, які потрапили у хедз-ап браслетного турніру WSOP 2023 Event #7: 1 500$ Limit Hold’em.

Проте, наші земляки також активно продовжують потрапляти за фіналки дорогих турнірів на GGPoker. Серед них івент Sunday Grand Prix Europe HR вартістю 2 625$ та з гарантованими призовими в 200 000$. Зіграти в турнірі виявило бажання 90 гравців, які сумарно зуміли перевищити обіцяний призовий фонд на 25 000$. 

До топ-4 призерів потрапило двоє популярних українських хайролерів, а саме Роман Романовський та Андрій Держипільський. Також серед учасників фінкалки можна помітити ще декількох відомих гравців. Проте, про всіх них по порядку...

Якщо ви не знали!
Якщо ви не знали!

Минулого тижня українець Роман Романовський став чемпіоном аналогічного турніру Sunday Grand Prix Europe за 2 525$ та заробив за свою перемогу 72 270$.

Турнір GGPoker World Festival 229-S: 2 625$ Sunday Grand Prix Europe HR​

Здобути перемогу в турнірі Sunday Grand Prix Europe HR​ вдалось популярному шведському хайролеру та одному з найкращих світових МТТ-шників, Нікласу Астедту, який отримав у якості чемпіона 49 430$.

Роман Романовський на третьому місці та ​Андрій Держипільський на четвертому місці, отримали 29 660$ та 22 970$ відповідно. За ними, на п'ятому місці зупинився відомий канадський покерист Даніель Дворесс, який заробив 17 790$.

Одразу за Дворессом, шосте місце в даному турнірі вдалось зайняти популярному австрійцю Крістіану Рудольфу з виплатою 13 780$. Серед інших іменитих хайролерів за фіналкою івенту можна помітити також фінського гравця Самюеля Вусдена, який здобув 10 670$ за сьоме місце.

Успішний покерист із Канади Паскаль Лефрансуа не зміг прорватися за фінальний стал, проте він заробив на десятому місці 4 960$ призових. Всього в зоні призових виплат опинилось 15 гравців, а мінімальні призові становили по 4 400$.

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.