Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Росіянин відібрався з однієї спроби в Miliions Online і WPT Russia

​Відбір Павла Коваленко на ПатіПокер

Російський покерист Павло Коваленко останнім часом дуже вдало виступає в сателітах на ПатіПокер. Деякі навіть почали називати його королем сателітів, так як за тиждень у нього вийшло відібратися в Millions Online і WPT Russia з однієї спроби.

Турніри не тільки престижні, а ще й з великим бай-іном, але Коваленко зіграє в них безкоштовно. Вартість участі в Millions Online 5 300$, а турнірний пакет в WPT Russia коштує 300 000 рублів.

Для того, щоб відібратися в ці події, Коваленко знадобилося лише одна спроба. Відбір в Millions Online Павло почав з сателіта за 5,50$, а потім зіграв в наступному сателіті за 55$, в якому розігрувався квиток в недільний фінал. У фіналі йому дістався квиток за 5 300$.

Читати також: "Той самий тип" перетворив 6₽ в 144 000₽ в святковому турнірі PokerDom

Відбір в WPT Russia теж не забрав багато часу. Покерист зареєструвався в останньому півфіналі за 3 300 рублів і зумів вийти у фінал, де забезпечив собі турнірний пакет на WPT Russia, який пройде в Сочі.

Коваленко не можна назвати новачком, якому просто пощастило в сателітах. Це досвідчений регуляр, який вже встиг виграти великий живий турнір на Merit Poker в Чорногорії. За перемогу йому дістався приз 51 000 євро і його загальні призові за всю кар'єру наближаються до позначки 500 000$.

Нагадуємо, що відбірковий шлях в Millions Online і WPT Russia можна почати з центролів: в Millions Online від квитка вас відділяє лише чотири степ-сателіта. Така ж історія і з WPT Russia, в якому відбір також стартує з одного цента. Вдалої гри!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.