Руслан Волков вийшов на фіналку WSOPE Main Event і зіграє за 1 500 000€

WSOPE 2023 Main Event

З 817 стартових заявок у Головній події WSOP Europe залишилося лише 8 фіналістів. Серед них є і українець Руслан Волков. Напередодні Руслан розпочинав день з другим за розміром стеком, але дещо втратив фішки, проте зумів перейти у фіналку з 24 ВБ (7-й стек). Що нажаль не вдалося іншому нашому гравцю Борису Рожановському. Він теж мав шанси на те, щоб пройти у фінальну частину змагань, але врешті решт закінчив гру на підсумковому 23-му місці (49 300€ призових).

Чіп-лідером перед стартом фінального столу є гравець з Тайваню Ерік Цай. Його стек складає 95 ВБ. Його найближчим переслідувачем стане литовець Каспарас Клезіс, на рахунку якого 56 ВБ. Загалом же чіпкаунт перед стартом фінального дня виглядає наступним чином:

МісцеГравецьКраїнаСтек
1Ерік ЦайТайвань95 ВБ
2Каспарас КлезісЛитва56 ВБ
3Макс НойгебауерАвстрія41 ВБ
4Нільс ПудельНімеччина40 ВБ
5Майкл РоккоСША32 ВБ
6Мікеле ТоччіІталія26 ВБ
7Руслан ВолковУкраїна24 ВБ
8Альф МартінссонШвеція13 ВБ

Варто відзначити, що жоден з фіналістів не має на своєму рахунку перемог у турнірах WSOP, а тому успіх у цьому турнірі та виграш 1 500 000€ стане для кожного з них найбільшим досягненням у кар'єрі. А якщо виграти не вдасться, то кожен з гравців вже гарантував собі мінімальну виплату у 148 000€.

Трансляція фінального столу стартує сьогодні о 15:00 за Києвом і буде доступна на офіційних каналах King's Casino на Youtube і Twitch.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна dusia777 Еліта
Еліта

Шкода, що не пощастила з десятками

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.