Саймон "C. Darwin2" Меттсон виграв Sunday Million на PokerStars

Саймон "C. Darwin2" Меттсон 2021

2 травня на ПокерСтарс пройшло під знаком баунті. Ключові турніри в лобі проходили саме в цьому форматі, а також зі збільшеною гарантією.

Sunday Million з бай-іном 109$ зібрав 16 228 входів і серед всіх учасників кращий результат показав Саймон "C. Darwin2" Меттсон. В онлайн-турнірах швед за всю кар'єру заробив понад 17 000 000$, тому виграш: 98 000$ не став чимось надприродним в житті покер-про.

Читати також: Рінат Ляпін зупинився за крок від перемоги в лідерборді SCOOP 2021

Саме стільки він виграв в Sunday Million, враховуючи 38 000$ в якості баунті. За фінальним столом крім Саймона особливо відомих гравців не було. На десятому місці гру покинув "ildar0365" з екзотичного, як для покеру, Туркменістану.

В хедз-апі Меттсон протистояв боснієць з ніком "MISTERxxx404". Містеру не вдалося обіграти титулованого шведа і він обмежився другим місцем. В очі кидається істотна різниця в зароблених баунти: у боснійця всього 3 200$, а у шведа цілих 38 000$.

Результати фінального столу Sunday Million

Sunday Million

Нагадуємо, що в травні на ПокерСтарс проходить міні-серія SCOOP Afterparty. Приєднуйтесь до турнірів, а також до щоденного фрірола з гарантією 17 000$, доступному для всіх.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.