Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Саймон "C. Darwin2" Меттсон виграв Sunday Million на PokerStars

Саймон "C. Darwin2" Меттсон 2021

2 травня на ПокерСтарс пройшло під знаком баунті. Ключові турніри в лобі проходили саме в цьому форматі, а також зі збільшеною гарантією.

Sunday Million з бай-іном 109$ зібрав 16 228 входів і серед всіх учасників кращий результат показав Саймон "C. Darwin2" Меттсон. В онлайн-турнірах швед за всю кар'єру заробив понад 17 000 000$, тому виграш: 98 000$ не став чимось надприродним в житті покер-про.

Читати також: Рінат Ляпін зупинився за крок від перемоги в лідерборді SCOOP 2021

Саме стільки він виграв в Sunday Million, враховуючи 38 000$ в якості баунті. За фінальним столом крім Саймона особливо відомих гравців не було. На десятому місці гру покинув "ildar0365" з екзотичного, як для покеру, Туркменістану.

В хедз-апі Меттсон протистояв боснієць з ніком "MISTERxxx404". Містеру не вдалося обіграти титулованого шведа і він обмежився другим місцем. В очі кидається істотна різниця в зароблених баунти: у боснійця всього 3 200$, а у шведа цілих 38 000$.

Результати фінального столу Sunday Million

Sunday Million

Нагадуємо, що в травні на ПокерСтарс проходить міні-серія SCOOP Afterparty. Приєднуйтесь до турнірів, а також до щоденного фрірола з гарантією 17 000$, доступному для всіх.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.