Щоденні подарунки Daily Party Gift для гравців PartyPoker

​Відмінний європейський покер-рум із вигідним рейкбеком PartyPoker не відстає від своїх конкурентів удосталь святкових пропозицій. Вже традиційно напередодні новорічних свят покерна кімната запускає акцію з безліччю подарунків для своїх гравців.

Вже зараз усім бажаючим в ігровому лобі покер-рум є унікальна безкоштовна пропозиція з можливістю виграти турнірні квитки, кеш-долари (partydollar), фріспіни казино, безкоштовні спортивні ставки та бали рейкбеку.

При цьому користувачеві не потрібно виконувати будь-які додаткові дії, а умови для участі в акції здійснені для будь-якого гравця. Вже зараз на ПатіПокері діє акція Daily Party Gift. Взяти участь в акції дуже просто, достатньо виконати такі дії:

  1. Увійти до свого облікового запису на PartyPoker і перейти до розділу "Пропозиції" (Promotions).​
  2. У цільовому розділі вибрати Колесо Daily Party Gift, натиснувши кнопку "Обертати зараз".
  3. Далі потрібно прокрутити колесо та отримати свій гарантований приз.

Важливо: якщо у гравця ще немає свого облікового запису на Патіпокер, то йому слід пройти процес реєстрації. Для участі в акції обов'язково потрібно зробити принаймні один депозит у покер-рум.

Покерист у будь-якому випадку отримує один із запропонованих призів. Можливість прокрутити бонусне колесо доступна лише один раз на день. Найчастіше це будуть квитки до щоденного фріролу з призовим фондом у 500$, проте нерідко також можуть траплятися виплата в 1$ і навіть 3$. Всім удачі!

Покер-рум с хорошим рейкбеком
PartyPoker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.7 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.