Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Щоденні подарунки Daily Party Gift для гравців PartyPoker

​Відмінний європейський покер-рум із вигідним рейкбеком PartyPoker не відстає від своїх конкурентів удосталь святкових пропозицій. Вже традиційно напередодні новорічних свят покерна кімната запускає акцію з безліччю подарунків для своїх гравців.

Вже зараз усім бажаючим в ігровому лобі покер-рум є унікальна безкоштовна пропозиція з можливістю виграти турнірні квитки, кеш-долари (partydollar), фріспіни казино, безкоштовні спортивні ставки та бали рейкбеку.

При цьому користувачеві не потрібно виконувати будь-які додаткові дії, а умови для участі в акції здійснені для будь-якого гравця. Вже зараз на ПатіПокері діє акція Daily Party Gift. Взяти участь в акції дуже просто, достатньо виконати такі дії:

  1. Увійти до свого облікового запису на PartyPoker і перейти до розділу "Пропозиції" (Promotions).​
  2. У цільовому розділі вибрати Колесо Daily Party Gift, натиснувши кнопку "Обертати зараз".
  3. Далі потрібно прокрутити колесо та отримати свій гарантований приз.

Важливо: якщо у гравця ще немає свого облікового запису на Патіпокер, то йому слід пройти процес реєстрації. Для участі в акції обов'язково потрібно зробити принаймні один депозит у покер-рум.

Покерист у будь-якому випадку отримує один із запропонованих призів. Можливість прокрутити бонусне колесо доступна лише один раз на день. Найчастіше це будуть квитки до щоденного фріролу з призовим фондом у 500$, проте нерідко також можуть траплятися виплата в 1$ і навіть 3$. Всім удачі!

Покер-рум с хорошим рейкбеком
PartyPoker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.7 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.