Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

SCOOP Pick-A-Box: щотижневі безкоштовні розіграші призів на Старзах


На PokerStars 8 травня стартувала серія SCOOP 2022 із загальною гарантією в 75 000 000$. Не менше 300 івентів пройде в рамках цього покерного фестивалю, а бай-іни серії стартують від 2,20$.

Однак, крім різноманітності турнірної сітки, покерна кімната впровадила спеціальну міні-гру SCOOP Pick-A-Box.

Один раз на тиждень усі покеристи зможуть абсолютно безкоштовно отримати квиток на цю міні-гру. У міні-грі гравці виграватимуть турнірні квитки в івенти SCOOP 2022.


Читати також: PokerStars тестують гру з веб-камерами

Крім того, завдяки Pick-A-Box є шанс потрапити в щотижневий розіграш квитків у Мейн Івент серії за 10 300$.

Однак це ще не все. Виконуючи щоденні завдання, можна отримати додатковий квиток у міні-гру. Достатньо награти 2,5 бали і покеристу знову відкриється Pick-A-Box. Ці бали можна отримати за відіграні 0,50$ рейка.

Якщо користувач отримав турнірний квиток, він зможе знайти його в розділі "Мої нагороди". Якщо це квиток на розіграш, то знайти його можна в "Призових іграх".

Традиційно гравцям відкрилися спеціальні Spin&Go турніри з бай-інами починаючи з 0,50$ та закінчуючи 20$, де також будуть розіграні турнірні квитки серії.

PokerStars – сучасний покер-рум із високою репутацією
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.