PokerStars виплатили ще 300 мільйонів доларів штату Кентуккі


Історія судових розглядів між американським штатом Кентуккі й PokerStars тягнеться ще з 2015-го року.

По суті, представникам Старзів довелося визнати, що вони незаконно надавали свої послуги жителям штату і суд виніс відповідний вердикт.

В результаті ПокерСтарс зобов'язали виплатити штату Кентуккі величезну компенсацію в розмірі 1 300 000 000$.

Читати також: PokerStars тестує оновлену систему рейкбеку

Як би Старзи не зволікали з процесом виплат, їм все ж таки довелося почати платити за рахунками. Flutter Entertainment щосили намагався передати справу до Верховного Суду США, але їм це не вдалося.

У квітні цього року PokerStars виплатили перші 100 000 000$, згідно з рішенням суду. Тепер же стало відомо, що PokerStars виплатили ще 300 000 000$ штату Кентуккі в рамках цієї справи

І все ж, Старзам вдалося досягти угоди з місцевою владою і даний транш до бюджету штату Кентуккі став для PokerStars останнім в цій справі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.