PokerStars тестує оновлену систему рейкбеку

​Не так давно топовий покер-рум PokerStars втратив своє перше місце по трафіку в кеш-іграх. Азійський покер-рум GGпокерок змістив Старзи з першого місця.

Очевидно, що для Старзів це стало величезним ударом по їх репутації та команда покер-руму почала активно думати як залучити у своє лобі більше нових гравців.

І ось, стало відомо, що ПокерСтарс в тестовому режимі запустили оновлену програму лояльності Stars Rewards.

Читати також: PokerStars змінюють свої умови для гравців з Німеччини

Поки що можливість протестувати нову систему PokerStars рейкбек отримали лише окремі гравці. Ці покеристи будуть тестувати нову програму лояльності до кінця липня, а вже ближче до вересня планується запустити оновлену Stars Rewards для всіх гравців.

Основною зміною в новій Stars Rewards стане фіксований рейкбек. Це означає, що зі скринь тепер буде випадати певна грошова сума, а не рандомний приз як раніше. Переходити на новий рівень скринь ви зможете за умови отримання необхідної кількості призів Stars Rewards на поточному рівні.

За попередніми даними нова система рейкбеку виглядає наступним чином:

Скринька Stars RewardsКількість балівКількість скриньок для переходуРозмір виплатиВідсоток рейкбеку
Blue33350,50$15%
Bronze93551,50$16%
Silver2 85075$17,5%
Gold10 800720$18,5%
Brilliant37 5001075$20%
Black100 000250$25%

Крім цього гравці також отримують індивідуальні завдання. За своєю суттю це бонус, який необхідно відіграти. Бонус дає додатково 40% рейкбеку, проте отримувати його швидше за все будуть тільки регуляри.

Пострадянська покерна спільнота досить неоднозначно відреагувала на майбутні нововведення Старзів. Деякі гравці вважають це спробою повернути собі пальму першості й частково очистити свою репутацію. Інші покеристи заявили, що дана система  спроба пустити пил в очі. Адже гарантій отримання фіксованого рейкбеку щомісяця покер-рум не дає. У будь-якому випадку, стверджувати напевно поки що не можна.
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.