Серія Micro Millions з низькими бай-інами повертається на PokerStars


Один з топових покер-румів PokerStars активно намагається залучити у своє лобі не тільки хайстейкс-гравців, але і покеристів, які грають на мікролімітах.

Для всіх гравців низьких лімітів Старзи в черговий раз анонсували серію Micro Millions, яка пройде з 15 по 27 липня.

Загальна гарантія серії складає 4 500 000$. В рамках серії відбудеться 122 турніру практично за всіма доступними покеру дисциплін.

Читати також: PokerStars тестує оновлену систему рейкбеку

Бай-іни турнірів варіюються від 1,10$, а найдорожчим турніром серії стане Мейн Івент за 22$. Головна Подія відбудеться 25 липня і матиме сітку сателітів.

Гарантії івентів Micro Millions стартують від 3 000$ і закінчуючи турнірами з гарантіями по 1 000 000$.

Турніри MicroMillions Spin&Go

Окрім турнірів Micro Millions, в рамках серії також доступні спеціальні івенти Spin&Go вартістю всього 0,50$, в яких ви зможете виграти квитки в турніри серії, в тому числі та квиток в Мейн Івент за 22$. Рейк у цих турнірах становить 8%.

Але це ще не все. Всі охочі покеристи мають шанс виграти квиток на один з трьох фріролів, загальна гарантія яких складе 200 000$. Щоб виграти квиток в один з безкоштовних турнірів, необхідно стежити за Старзами в соціальних мережах (у Твіттері, на Твічу).

Повний розклад серії Micro Millions ви можете подивитися на офіційному сайті PokerStars або в самому ігровому клієнті покер-руму.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.