Турніри Grand Prix KO на покерному сайті PartyPoker, що включають в себе захоплюючу серію змагань з нокаутами.


Попри певне затишшя у покерному трафіку цього літа, один з топових покер-румів PartyPoker не припиняє запускати нові турнірні серії.

Цього разу команда ПатіПокер приготувала для своїх гравців серію нокаут-турнірів, яка вже стартувала в лобі покер-руму.

З 18-го липня по 2-ге серпня в рамках серії Grand Prix KO на PartyPoker відбудеться 16 івентів із загальною гарантією понад 3 000 000$.

Читати також: Турніри зі знаменитостями Community Knockout на PartyPoker

Бай-іни турнірів починаються від 5,50$ і закінчуються турніром хайролерів за 530$. Гарантії івентів варіюються з 15 000$ аж до івентів з гарантіями по 500 000$.

Безліч турнірів серії мають широку структуру з кількома стартовими флайтами. У ключові турніри серії ви зможете відібратися через сітку сателітів, бай-іни яких починаються всього з 0,01$.

Івенти проходять з урахуванням часу в різних регіонах (різні часові пояси), тому якщо ви пройшли в другий день турніру – гарантовано потрапите до призової зони.

Серед ключових турнірів серії варто виділити два івенти: Grand Prix KO № 03 6-Max High Roller за 55$ при гарантії 250 000$, а також Grand Prix KO #10 High Roller вартістю 530$ з гарантією в 500 000$.

Головна Подія серії з бай-іном 109$ і гарантією 500 000$ стартує з 25-го липня і триватиме до 2-го серпня. У Мейн Івент ви також зможете потрапити через дешеві сателіти.

Ознайомитися з повним розкладом серії ви можете в лобі ігрового клієнта або на офіційному сайті покер-руму.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.