Серія Texas Poker Open продовжує генерувати контент. На цей раз скандал з дилерами

PGT Texas Poker Open

В Х'юстоні завершилась перша в історії серія PGT Texas Poker Open, яка на диво відзначилась багатою кількістю новин. Спочатку прийшла інформація, що Шон Діб увійшов в раж та зробив одразу 13 входів у Main Event вартістю 3 300$. Потім стало відомо, що відмазати такий тільт він не зумів.

І ось тепер, коли турнір вже закінчився, а переможця виявлено, трапився скандал. Сканадл пов'язаний з нечесними діями дилерів, які впливали на гру у Main Event.

«Отримав досить огидне відео від гравця про легендарний покер-рум у Х’юстоні. Здається, там було кілька дилерів, які нечесно впливали на роздачу карт», — написав у твітері все той же Шон Діб

У відео сумнівної якості можна побачити, як дилер неправильно перетасував колоду та можливо розмістив деякі карти в певному порядку. Але з відео не зрозуміло це помилка, бо дилер початківець, чи навмисна дія?

Ясність вніс, знову Діб, який написав нове повідомлення, де впевнено стверджує, що мав розмову з менеджером покерного клубу Champions Club. Цей менеджер повідомив Шону, що вже звільнив кілька дилерів за останній місяць через підозри у шулерстві.

Заяви Діба викликали бурхливу реакцію серед представників покерної спільноти, а деякі в коментарях розповіли, що були свідками шулерських дій дилерів у цьому клубі. Варто також нагадати, що одним зі співвласників Champions Club у Х'юстоні є сам Філ Хельмут. Поки Poker Brat ніяк не прокоментував відео та заяви Діба. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна OoopsSorry Фанат
Фанат

Якщо діллер за столом насправді винен, то він лише частина схеми. На мою думку треба було звертатись у регулюючи органи і тихо, щоб за роботою ділера хтось спостерігав і дав чіткі відповіді. А пости у соц.мережі це точно не вирішення проблеми, схоже на те, що він образився.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.