Серія Ukrainian Poker Cup: вигравайте трофей вашого рідного міста на Pokerbet

Серія турнірів Ukrainian Poker Cup на Pokerbet: іменні медалі та кубки для чемпіонів, присвячені містам України

​На Pokerbet повертається грандіозна турнірна серія Ukrainian Poker Cup! Впродовж 17-ти днів учасники фестивалю полюватимуть за нокаутами та призовими, а найголовніше – за іменними медалями та кубками, присвяченими містам України.

Кубок України з онлайн-покеру відбудеться з 10 по 26 травня. Щодня на гравців очікує по 3 титульних турніри з Холдему, Омахи та OFC: всі події проходитимуть у форматі прогресивного нокауту.

Чемпіони Головних подій (NLH, PLO та OFC), а також топ-3 найкращих гравці у лідерборді акції «Турніроманія» отримають красені-кубки, а переможці титульних турнірів з бай-іном від 1,100 заберуть іменні медалі. На що обов'язково варто звернути увагу – в рамках змагань пройдуть три турніри-мільйонники.​

Ключові події серії:

  • UPC Dnipro Cup – 11 травня о 20:00 за Києвом;​
  • UPC Kharkiv Cup – 18 травня о 20:00 за Києвом;
  • UPC | Holdem Main| Kyiv Cup – 25 травня о 20:00 за Києвом.

Також під час змагань гравці зможуть поборотися за додаткові призові у традиційному лідерборді UPC Турніроманії. Очки будуть зараховуватися залежно від результату учасників у титульних турнірах та розміру бай-іну. Топ-30 гравців розділять призовий фонд, а трійка переможців заберуть іменні трофеї.

Не обійдеться й без турнірів для «розігріву». Щодня протягом серії о 18:00, 18:30 та 19:00 проходитимуть події Warm Up з Холдему, Омахи та OFC. Тут також можна буде позмагатися – всі гравці отримуватимуть очки в залік лідерборду UPC Warm Up Турніроманія. За підсумками змагань топ-10 гравців отримають набори фірмового мерчу Pokerbet (худі, футболка та кепка).

Відібратися до титульних турнірів можна за допомогою численних сателітів. Турнірний розклад та деталі додаткових акцій шукайте у лобі Pokerbet.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.