Шлях до АВІ 20 ч.3. Перший мінусовий місяць!🥶 Підсумки грудня та результати за 2025 рік.

Вітаю, картярі!😉
У вирі новорічних свят все ніяк не вдавалося сісти і порахувати результати останнього місяця року та підсумувати вже рік вцілому і от нарешті зібрався😊. Грудень став для мене особливим місяцем, адже я нарешті завершив свою серію без мінусових місяців і довів  всім, що я не бот😁. Хтось може подумати, що це така "сумна іронія" від мене, але я дійсно не відчуваю жодного негативу з цього приводу😑. Одразу після першої сессії нового року сів подивитися приблизний результат за грудень, приблизно нарахував -250$😞, якось неприємно і навіть були думки включити цю сессію до статистики за грудень, бо гарно плюсанув і виходив би невеличкий плюс разом із нею. Але через хвилину замислився: "А якого біса я взагалі про це думаю? Чому?", бо я навпаки з тих людей, які люблять дивитися правді в очі, а не жити в світі ілюзій🤔... І прийшов до висновку, що саме через цю "безпрограшну серію" з 14 попередніх місяців я сам собі створив додатковий фактор тиску, бо треба ж продовжити цю серію! Аналізуючи свою поведінку з огляду на таке "відкриття", я зрозумів, що через таку додаткову задачу часто приймав не оптимальні рішення. Наприклад йшов грати велику кількість турнірів по низу АВІ з маленьким АФС (Вбет або ПБ), щоб хоч якось вивести місяць в плюс, замість того, щоб притримуватися плану і відпрацьованого розкладу. І зрозумівши це, я навпаки відчув полегшення, нарешті я можу забути про цю серію і не паритись!🥳 Краще сконцентруватися на якості гри та на своєму ментальному стані, це точно буде корисніше, ніж гонитва за якоюсь нездійсненною метою грати без мінусових місяців. Доволі довгий вступ вийшов, але може комусь буде корисно звернути увагу на такі неочевидні моменти. Отже давайте до суті)


Результати за грудень 2025

Графік📉

Статистика📊


Результат не дуже вражає, м'яко кажучи, але й нічого катастрофічного в ньому немає. Ну програв 35 байінів за місяць, навіть не за окрему сесію, на що це глобально впливає? Наче для того я і притримуюсь консервативного банкролл менеджменту (стараюся тримати БР мінімум 500 БІ), щоб не перейматися через такі дрібниці. Тож зафіксували і полетіли далі)🚗


Результати за рік 2025

Графік📈


Статистика📊


Тут вже все виглядає набагато приємніше😍. За рік відіграв 3,2к турнірів на АВІ майже $7 з ROI 20%💪, заробив трохи більше 5к баксів🤑. Думаю якби на початку року хтось спитав чи влаштує мене такий результат за рік, я би не замислюючись відповів ТАК!) Зараз вже маючи плани на АВІ 20 і коли планував до кінця року вийти на АВІ 10 (трохи на дотягнув, зараз граю десь АВІ 8), то може і не все влаштовує, проте і порадіти точно є чому😀. А над іншим будемо працювати.

Для любителів аналізувати дані залишу під спойлером ще розбивку по румам за рік і за місяць. За грудень там тільки ГГ, Вбет і ПБ, тому що на інших румах чомусь майже не грав.

Грудень 2025

Спойлер






Весь 2025 рік


Спойлер









Ось такий вийшов в мене покерний 2025 рік, було весело) Сподіваюся, що 2026 принесе ще багато цікавого, про що написати на улюбленому СМ. Доречі перші цікаві події він вже приніс, найближчим часом напишу про це😉 Дякую за увагу, побачимось!

Оцінити блог:
18
Коментарі (29)

Дуже солідний результат !

1 відповідь

Дякую!)

Україна chakkrym75
Без статусу

Результат, як на мене доволі гарний. +5к за рік у наш час. Комусь може мало, а комусь навпаки заочі. Мета є, є можливість грати, тому так тримати і до нових вершин. Бажаю успіху.

3 відповіді

Та справа не у сумі, якоїсь конкретної мети по грошам в мене особливо і не було. Зазвичай ставлю собі цілі в якихось ігрових показниках (типу ROI, вінрейт і т.п.). Покер для мене не основне джерело доходу, скоріше хоббі, тож гроші тут виступають скоріше як показник "успішності", типу як набранні залікові бали у турнірній таблиці чемпіонату.

Україна chakkrym75
Без статусу

Тому я і кажу, що для когось  має значення саме гроші і їх кількість. Свого часу в мене теж була мета у грі не виражена в грошовій формі. Я її досяг з нульовим грошовим результатом. Але мета  стимулює гру і головне -це розуміння, що ти можеш це зробити. Тому бажаю досягти мети яку ставиш перед собою.

Дякую! Навзаєм)

Україна Dekson Фанат
Фанат

Дуже приємно результаті хай щастить 

1 відповідь

Дякую!

Україна Andryu84 Фанат
Фанат

Круто 🆒 . Вітаю 👍💪💵. В мене так не виходить часу і натхнення немає.

2 відповіді

Дякую! Якщо немає натхнення, то може і не треба) Краще зайнятися тим, на що натхнення є, думаю ЕВ від таких дій буде набагато вищий😉

Україна Andryu84 Фанат
Фанат

Так і є 1-це тренажерка 🏋️. 2- це риболовля 🎣 а потім аж покер 

Україна greenlarrow27 Легенда
Легенда

5К$ це чудовий результат 👏👍🤩🔥 Чудове завершення, вітаю 👏

Бажаю щоб далі профіт тільки зростав 💪💰💰💰

1 відповідь

Дякую! Навзаєм😉

Україна KatamaranUA Експерт
Експерт

чудовий результат і наче у природі людини, шо хочеться більшого. 

думаю, з таким підходом і, особливо, рефлексіями щодо менталки, то питання часу, коли + стане суттєвішим, а середній абі зросте ;)

1 відповідь

Дякую!) Зараз мене більше турбує робота над грою, бо останнім часом дуже не системно до цього підходив. Трохи налагоджу цей процес і тоді вже буду піднімати АВІ

Україна electroairman Еліта
Еліта

Вітаю друже,ти не бот ,а робот,а краще робокоп😁 5к хелені за рік ,це щось неймовірне,бо тяжко плюсовати завжди,бажаю інадалі успіху у покорені вищих абі,гл

1 відповідь

Дякую! Навзаєм)

Україна cypripedium Експерт
Експерт

Вітаю 👍 За рік результат дійсно вражає 💪 Бажаю в 2026 досягнути нових вершин! 

1 відповідь

Дякую!😊 

Україна Mr_White Гуру
Гуру

Дійсно гідна гра та результат! В минулому році, коли потрапляли за одні столи..завжди тебе помічав і розумів, що як мінімум один хороший рег вже є за столом.. а твій нікнейм важко не помітити та не впізнати))

1 відповідь

Дякую!;Я думаю аватарка більше в очі кидається, бо вона в мене однакова на всіх румах і тут)

Україна dusia777 Легенда
Легенда

Дисципліновано та зважено.

Так тримати 🤗

1 відповідь

Дякую!)

Україна Fat_Santa Еліта
Еліта

Ну, як для рекреаційного гравця, який постійно працює над грою, результати за рік дуже круті👍💪😎

Нехай всі поставлені цілі та задуми на цей рік здійсняться з перевиконанням плану😉

1 відповідь

Дякую!) Навзаєм)

Україна DenysHP94 Еліта
Еліта

Вітаю, дуже круті результати)

1 відповідь

Дякую, друже!)

Україна PoMaIIIkaAa Експерт
Експерт

Файно вийшло в загальному, трішки мінусовий грудень. 😉

А так вобше класно) 🔥

Хтось мені казав, не пам'ятаю, АБІ 20 (тобто вище 20ти починаєш грати і дуже спад в більшості і вертаються до АБІ20)  це якийсь морально важкий поріг, надіюсь він у тебе пройде успішно.👍️

1 відповідь

Дякую!) я трохи вивчав це питання стосовно АВІ і саме тому визначив собі таку мету. Оскільки я не планую грати професійно, а тільки в якості хоббі / додаткового заробітку, то я навряд дійду до якихось хай лімітів. А от АВІ 20, на мою думку, це як раз та межа, де ще можна щось показати граючи на такому напівамвторському рівні. Вище вже треба визначитись: або займатись покером як основною діяльністю, якщо хочеш заробляти, або не лізти туди.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.