Шлях до Майстерності. Крок другий: закріплюємо засвоєне :)

Продовження першого матеріалу про тренування.

Чи потрібні вони, якщо ти граєш регулярно – або якщо граєш не регулярно, час від часу? Як підготуватись до тренування, щоб воно було максимально корисним і ефективним для тебе? Чим воно повинно завершитись, щоб Тренер теж отримав задоволення від спілкування з тобою?

Два з половиною тижні тому ми мали з цього приводу досить докладну розмову з Дмитром MaysterSlova Савінським - регулярним гравцем, стримером, тренером команди Cardmates. Котрий проводить навчання для бажаючих зі спільноти, а також робить розбори цікавих роздач і Ваших діпранів у турнірах з розміщенням результатів на форумі СМ. Вм можете це інтерв'ю прочитати (якщо пропустили) в моїй авторській колонці трішки раніше.

Я сам граю в покер більше десяти років. З серйозним відношенням до гри – рік «з хвостиком». Звичайно, дивився відео, ВОДи, чужі розбори – самонавчався, як то кажуть. Але на тренуванні саме з покеру не був жодного разу. По-перше – це дуже недешево. По-друге – перед тренуванням обов’язково маєш ставити питання: а навіщо воно мені? Що я буду по результату робити з цією інформацією? Я готовий сприйняти рекомендації Тренера – чи готовий дискутувати/обговорювати/відстоювати свою точку зору? Бо тоді це вже не тренування, а просто розмова. Теж може бути корисною, до речі – але точно це не тренування.

Тобто не було в мене конкретних відповідей на ці питання – а отже, не було і кроків у бік тренування чи розбору. До певного часу.

Але, як каже Артем Arhangel, настає момент, коли дороги для тебе сходяться в одній точці). Виграв турнір за 5,5$ на 888; почав активно користуватись H2N, а отже маю базу рук цього турніру; виникла ідея написати статтю або інтерв’ю про тренування. І головне – Майстер Слова люб’язно погодився розібрати цей , другий турнір, і зробити запис відео. Безплатно.

І ми це зробили. Перед тим ми розбирали мій турнір по 109 (поза межами мого абі, був з квитка, сам турнір без ІТМ). Ми його "пропрацювали", але відео викладати не стали, оскільки технічно він був не досконалим - були проблеми зі звуком з мого боку. Трабли усунули.

Відео з тренування

Пропонуємо Вашій увазі відео з другого тренування/розбору. Мені ці дві години були просто безперечно корисними. І цікавими. А як Вам – напишете в коментарях.

Через технічні причини тут відсутні два десятки останніх роздач з 3-максу – я там «розмотав опонентів», бо складалось дуже добре. І головне – не «робив дичини», таки забрав перше. Але на мою думку, матеріал від того не втрачає. Я впевнений, що як грати в 3-максі – ви точно знаєте)) А тепер знаєте, як отримати більше шансів до нього добратись).

І тепер – про головне.

Користуйтесь пропозицією Тренера щодо розборів/трень. Поки є така можливість. Але пам’ятайте, що на вас тратять час і енергію. Діляться не якимось евфімерними теоріями, а дають практичні навички, які принесуть результат просто вже у найближчих турнірах. По результату тренування Ви обов’язково повинні «зробити конспект». Для себе. На стінку біля монітора. Але і з відправкою його Тренеру. Бо йому 100% потрібен фідбек від того 2-годинного процесу, який він організував для Вас. А якщо це ще й безплатно – ви просто зобов’язані дати йому знати, що ви з того винесли, які помилки у своїй грі зафіксували, де ви побачили пробіли у власних стратегіях чи технічній підготовці. Це є Вашою «платою» за отримане.
Я дякую Тренеру Дмитру MaysterSlova Савінському. Впевнений, що мені ці години пішли на користь. Бо все було доступно і зрозуміло. Комфортно. Тож я однозначно «посилююсь» як гравець за допомогою Тренера.

І готую черговий «занос» 

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
У спільноті Cardmates з травня 2023 року. За професією - журналіст. За реаліями - журналіст про покер)
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.