Скандал з ботами на ACR Poker. Кріс Манімейкер та Ебоні Кенні змушені вибачатись за покер-рум

ACR Poker

Покер-рум ACR Poker (Americas Cardroom) потрапив в епіцентр скандалу та визвав негативну реакцію гравців. Все почалось з того, що один із користувачів відомого покерного форуму 2+2 заявив, що в мережі WPN, в якій і працює ACR Poker, дуже поширені боти, які вже виграли для своїх власників понад 10 000 000$.

У відповідь на ці звинувачення та для того щоб довести, що на ACR Poker не має проблеми з ботами, покер-рум оголосив про спеціальний челлендж: вони виплатять 100 000$ тому, хто зможе запустити за столами покер-рума бота, і той зіграє 5 000 роздач, не привертаючи уваги системи безпеки.

І бажаючи отримати 100 000$ знайшлись дуже швидко. Вже через кілька годин після оголошення челленджу дехто на ім'я Метт МакЕлліготт зізнався, що його бот вже давно грає в мережі WPN, і він готовий надати всі потрібні докази.

В покер-румі не очікували на такий розвиток подій і викотили додаткові умови: наприклад, що бот повинен зіграти дистанцію у плюс. Але сприйнявши це, як намагання уникнути виплати 100 000$, ком'юніті обрушилося на мережу з критикою челленджа. 

«WPN, ви серйозно попросили Кріса і Ебоні, які навіть не грають у вас на постійній основі, поплескати нас по плечу і сказати, що наші докази нікуди не годяться?», - здивувався Гері Блеквуд.

«Чому просто не визнати, що сама ідея челленджа була жахливою, і разом з комьюніті спробувати вирішити проблему ботів?», - Розвів руками Тодд Уіттлс (і його ретвітнув Метт Беркі). 

«Ботівники $10 млн вже виграли, на фіга їм ваші $100k?», — скривився Вілл Джаффе. 

«Чому ви ігноруєте конкретні докази, ну подивіться ви довбані звіти?!». 

А Патрік Говард додав, що за 10 хвилин за допомогою свого софту може довести, що у румах WPN є боти і запропонував свою допомогу в їх виявленні.

У відповідь на усю цю критику ACR Poker зробили заяву, в якій вибачились перед гравцями, але з тексту так і не зрозуміло, чи мають вони намір виплатити обіцяні 100 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.