Скандал в турнірі Venom з гарантією у $12,5М: гравець з другим стеком виявився ботом

Скандал на The Venom

Цими днями у покер-румі ACR Poker проходить великий турнір з гарантією у 12,5 мільйонів доларів - The Venom. У подію з бай-іном 2 650$ було зроблено 5 045 входів, що дозволили навіть перевершити гарантію. Наразі турнір дістався стадії фінального столу, на який вийшли такі відомі гравці як Кріс Манімейкер та Іен Матакіс. Всі вони вже гарантували собі призові виплати у щонайменше 148 600$, при цьому головний приз змагання складає 1 800 000$.

Але всі ці великі цифри та імена учасників були затьмарені скандальною подією, яка трапилась після завершення Day1. У понеділок у твітерному акаунті "MTT Database Review" з'явилося таке цікаве повідомлення: 

"Другий за величиною стек на Venom - це бот. Я повідомив про нього ACR більше ніж місяць тому, у тому числі безпосередньо керівнику служби безпеки. Також вказав про інших 50 ботів, більшість з яких досі активні”.

У відповідь на це менеджери ACR доповіли, що заблокували обліковий запис користувача "Withia" (другий стек у турнірі) після перевірки, а якщо він все ж таки потрапить у призи, виплати будуть скориговані. Але відповідь на головне питання - "як таке взагалі могло трапитися у флагманському турнірі?" - представники ACR Poker так і не надали.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна Deadpool_UKR Еліта
Еліта


1 відповідь
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований


Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.