Стефан Бураков виграв хедз-ап челлендж проти Віктора Малиновського


Підійшла до кінця епічна хедз-ап битва між двома покеристами-хайролерами Віктором "Limitless" Малиновським і Стефаном "Stefan11222" Буракова.

Почалося все зі скандалу, що назрів між покеристами в Інтернеті на початку лютого, де Стефан назвав Віктора "ще більшим фішом ніж він сам".

Свої слова Бураков аргументував свою аналітикою гри Малиновського, зазначивши той факт, що білорус грає з показником EV bb/100 в -1,4.

Читати також: Віктор "Limitless" Малиновський проти Стефана "Stefan11222" Буракова

Відповідь Віктора не змусив себе довго чекати. Порівнюючи Буракова з Хольц в одному з інтерв'ю, він викликав його на хедз-ап челендж.

Стефан відповів не відразу, але подальші провокації Віктора в Інтернеті змусили покериста погодитися на дуель, проте на своїх умовах:

  • Гра на Старзах з лімітами 50$/100$;
  • 30 000 рук для відігравання з капом на суму в 1 000 000$;
  • Можливість реваншу і перезавантаження таймбанку два рази протягом однієї сесії;
  • Той, хто програє напише в блозі Стефана, що він фіш і попросить вибачення.

І ось, челендж вже підійшов до кінця і його переможцем виявився Стефан Бураков. На підтвердження своєї перемоги "Stefan11222" виклав EV-графік їх гри за весь період челенджу:


Стефан також прокоментував свою перемог у своєму особистому блозі. Він заявив, що весь челендж був схожий для на нього на один суцільний психоделічний тріп і що він засинав і прокидався в цьому стані.

«Найбільше я радий не перемозі, а тому що зміг подолати свої страхи й слабкості та показати найкращу гру на яку я здатний. Я повторював собі щодня: Якщо ти програєш, це не страшно. Страшно якщо ти зламаєшся посеред матчу, мені було б складно себе за це пробачити» – написав Бураков.

Тепер згідно з їхньою домовленістю Малиновський незабаром повинен вибачитися і написати в блозі Буракова, що він фіш.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.