Віктор Малиновський виграв 241 950$ в турнірі SCOOP на PokerStars

​На PokerStars триває їх найбільша покеру серія SCOOP 2021. В рамках цього великого покерного події безліч покеристів з пострадянського простору додають собі в скарбничку великі призові.

Тріумфатором одного з таких турнірів став відомий у покерній спільноті хайролер з Білорусі Віктор "limitless" Малиновський.

Малиновський став чемпіоном турніру хайролерів SCOOP-13-H з бай-іном 10 300$ і призовим фондом 1 050 000$, який сформувався завдяки 68 входів (з них 37 ре-ентрі).

Читати також: Максим "MAMON_T" Мамонов став чемпіоном одного з перших івентів SCOOP

За перше місце в цьому дорогому турнірі Малиновський заробив 241 950$. Ранер-апом став один з найуспішніших регулярів Старзів, гравець зі Швеції Саймон "C.Darwin2" Меттсон, який заробив 185 760$ призових.

На п'ятому місці з виплатою 84 070$ зупинився канадський покерист Тімоті "Tim0thee" Адамс. До фінального столу пройшов також російський покерист під ніком "psihodelik31", він посів шосте місце з призовими 64 540$.

Варто також відзначити успішного голландського гравця Теона "tnnoemulder" Малдера на 12-му місці з виплатою 26 600$. В призи турніру потрапило 13 гравців, а мінімальну виплату івенту 22 260$ отримав ще один успішний регуляр Старз зі Швеції Ніклас "Lena900" Астедт.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.