Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Самюель "€urop€an" Вусден виграв дорогий турнір SCOOP


Відомий фінський покерист Самюель Вусден, відомий також на Старзах під ніком "€urop€an" забирає собі в скарбничку все більше призових, займаючи призові місця в турнірах SCOOP 2021.

На цей раз йому вдалося перемогти в дорогому турнірі SCOOP-08-H вартістю 5 200$ і з гарантованими призовими в розмірі 850 000$.

Турнір зібрав за своїми столами 176 входів (з яких ре-ентрі 54) і це допомогло злегка перевищити гарантію турніру. Сформувався призовий фонд в 880 000$.

За свою перемогу Самюель ВУСД заробив 177 170$. Ранер-апом івенту став гравець з Австрії під ніком "iambest2" з виплатою: 135 000$.

На четвертому місці з призовими 78 430$ виявився білоруський хайролер Микита "fish2013" Бодяковський. За ним на п'ятому місці зупинився російський покерист "spaice411", який заробив 59 780$.

Останнім за фінальний стіл потрапив ще один гравець з Росії по ніком "Us_Alex", він отримав 26 460$ призових. Серед призерів турніру також можна виділити голандського покериста Теона "tinnoemulder" Малдера на 11-му місці з виплатою 17 080$ і росіянина "hello_totti" c призовими 14 460$.

До виплат турніру вдалося пробратися 23-м покеристам. Серед тих, хто заробив мінімальну виплату в 12 250$ був також Оле "wizowizo" Шеміон на 21-му місці.​

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.