Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Стів О'Двайер виграв турнір WPT High RollerTurbo на PartyPoker


Відомі хайроллеров продовжують заносити великі призові на серії WPT Online на PartyPoker. Серед них популярний покерист з США ірландського походження Стів О`Двайер.

Стів зумів здобути перемогу в черговому турнірі WPT High Roller Turbo з бай-іном в розмірі 5 200$ і гарантованими призовими у 250 000$.

В івент було зроблено 50 входів, через що гарантію турніру перебити не вдалося. За перше місце Стів О`Двайер заробив призові в розмірі 80 980$.


Ранер-апом виявився дуже успішний покерист з Фінляндії Самюель Вусден, який отримав за друге місце 49 730$. Третім в даному турнірі з виплатою 32 430$ став угорський гравець Андрас Немет.

Останнім за фінальним столом на сьомому місці опинився український покерист Микола Костирко, який отримав 12 000$.

Всього в призову зону турніру потрапило дев'ять гравців. Серед тих, хто отримав мінімальні призові в розмірі 10 870$, був канадець Люк Грінвуд на восьмому місці та російський хайролер Артур Мартиросян на дев'ятому місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.