Стів О'Двайер виграв турнір WPT High RollerTurbo на PartyPoker


Відомі хайроллеров продовжують заносити великі призові на серії WPT Online на PartyPoker. Серед них популярний покерист з США ірландського походження Стів О`Двайер.

Стів зумів здобути перемогу в черговому турнірі WPT High Roller Turbo з бай-іном в розмірі 5 200$ і гарантованими призовими у 250 000$.

В івент було зроблено 50 входів, через що гарантію турніру перебити не вдалося. За перше місце Стів О`Двайер заробив призові в розмірі 80 980$.


Ранер-апом виявився дуже успішний покерист з Фінляндії Самюель Вусден, який отримав за друге місце 49 730$. Третім в даному турнірі з виплатою 32 430$ став угорський гравець Андрас Немет.

Останнім за фінальним столом на сьомому місці опинився український покерист Микола Костирко, який отримав 12 000$.

Всього в призову зону турніру потрапило дев'ять гравців. Серед тих, хто отримав мінімальні призові в розмірі 10 870$, був канадець Люк Грінвуд на восьмому місці та російський хайролер Артур Мартиросян на дев'ятому місці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.