Super Million$ на GGпокерок: ставки на фіналістів і 6-е місце Мартиросяна

У ніч з вівторка на середу традиційно проходив фінальний стіл флагманського турніру на GGпокерок: Super Million$. Цього разу інтерес до нього зріс ще більше завдяки нововведенню. Глядачі могли робити ставки на фіналістів, завдяки покерному букмекеру PokerShares.

Само собою шанси гравців розраховувалися не лише за силою їх гри, а й за кількістю фішок в стеці. Букмекери робили на папері фаворитом Корая Альдеміра, який на той момент вже був чіплідером турніру.

Читати також: GGпокерок представили оновлення грудня

Ті, хто повірили в перемогу Альдеміра, могли примножити свій капітал в три рази, завдяки коефіцієнту 3. Були і ставки для любителів великих коефіцієнтів: наприклад, на перемогу Мартиросяна давали 12.6. Найбільше ставок було зроблено на Нікласа Астедта: 161 чоловік повірили в його перемогу.

Super Million$ на GGпокерок

Але перейдемо від ставок безпосередньо до результатів турніру, тим більше гадати хто переможе вже пізно, адже фінальний стіл дограли.

Першим гру покинув Руй Ферейра, на рахунку якого після гри виявилося 62 000$. Далі відпочивати вирушили Джуліан Стаєр і Паскаль Хартман на восьмому і сьомому місцях відповідно.

Артур Мартиросян, за якого вболівали все російське покерне співтовариство, зупинився на шостому місці. Цей результат приніс йому 116 000$ призових і це при тому, що в подію Артур зробив всього лише один вхід за 10 300$.

В хедз-апі нас чекало протистояння Нікласа "Lena900" Астедта і Корая Альдеміра. 161 людей, які поставили на шведа, переживали і вболівали за його перемогу. Але Корай Альдемір засмутив цих людей і став чемпіоном турніру, обігравши Астедта.

Чемпіон турніру забрав головний приз 331 500$, а раннер-апу дісталися 268 800$. Наступного вівторка відбудеться п'ятий фінальний стіл і ми дізнаємося ім'я нового переможця.

Результаты Super Million$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.