Таєць виграв у лотерею за допомогою чату GPT

Chat GPT – чат на базі штучного інтелекту, який здатний в режимі реального часу спілкуватися з людьми. Також у його функціоналі доступні написання поезій, створення текстового контенту, пошук помилок у коді тощо.

Універсальний бот з'явився у 2022 році і з того часу став дуже популярним. В Інтернеті з'явилося багато контенту на тему спілкування з чатом. Але Паттавікорн Бунірн переплюнув багатьох: йому вдалося виграти у лотерею за допомогою чату.

Виграш у лотерею

У Тік-Тоці з'явилося нове вірусне відео: чоловік із Таїланду виграв у лотерею з використанням номерів, які йому підказав чат GPT. Але перед цим поставив системі кілька питань та назвав номери, які випадали за попередні роки.

У відповідь на це чат підказав Паттавікорну поставити на числа 57, 27, 29 та 99. Таєць вибрав саме їх і виграв, але досить скромну суму: 59$. Тим не менш, у відео велика популярність і у багатьох з'явилася надія почати вигравати в лотерею за допомогою штучного інтелекту.

Читати також: Американець двічі на день виграв у лотерею

А як відреагував бот у чаті GPT, на новину про те, що чоловік виграв? В інтерв'ю одному з каналів новин Паттавікорн Бунірн розповів наступне:

«Після свого виграшу я знову зайшов у чат і поділився з ІІ своєю радістю. У відповідь на це бот сказав, що виграш у лотереї на 100% залежить від удачі і щоб я не надто захоплювався своїми дослідженнями. Також він додав, що краще вийти і зайнятися чимось корисним, наприклад, спортом», – розповів Бунрін.

Тим не менш, таєць повідомив, що буде й надалі використовувати чат GPT для вибору чисел у лотереї. Якщо йому вдасться досягти успіху – організатори лотерей у небезпеці 😁

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.