Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Тетяна "Mysters_Y" Бараусова виграла EPT Online 04 за 530$

Тетяна "Mysters_Y" Бараусова 2020

Минуло близько дев'ятої години для того, щоб колишня учасниця PokerStars Team Pro Тетяна "Mysters_Y" Бараусова стала переможницею турніру EPT Online 04 за 530$. Перемога далася їй непросто, адже в турнірі брали участь 784 гравців, а також було зроблено 355 ре-ентрі. Всі вони боролися за загальний призовий фонд 569 500$.

Тетяна почала з того, що спостерігала як грає в покер її брат. Після цього дівчина спробувала сама свої сили на мікролімітах і вже через кілька років домоглася статусу Supernova Elite. Після цього її прийняли в команду PokerStars Team Online. Її нікнейм Mysters_Y дуже часто з'являвся в списку призерів великих турнірів, але це було в 2012-му році.

З того часу пройшло 8 років і Тетяну можна рідше зустріти за покерним столом, ніж тоді. Проте, у вчорашньому турнірі ЕПТ онлайн Бараусова показала найкращий результат серед усіх учасників.

Читати також: Веженков і Булдигін за фінальним столом турніру EPT Online

Протягом перших трьох годин і п'яти хвилин пізньої реєстрації була можливість зробити два повторних входи, а оскільки турнір проходив з десятихвилинними рівнями, гравці активно йшли в олл-ін і показували відкриту гру. Саме Пітер "pitabread189" Чиен був першим, хто вилетів, після такого як з гри його вибив Майк Уотсон. І багато інших пішли за ним, але в кінці кінців залишилося лише 143 гравця, які потрапили в призову зону.

Минуло майже 90 хвилин, перш ніж Ніклас "Lena900" Астедт вибив «Chus1979», після чого луснув бабл. Всі гравці, які залишилися, пройшли в зону ITM. Сам Ніклас Астедт покинув гру трохи пізніше, на 112-му місці, що принесло йому 1 129$.

Угода в топ-3

Бараусова перейшла до гри втрьох з майже 60% всіх фішок в грі, але Коутиньо подвоїв її, перш ніж вони вирішили обговорити угоду. Після того, як угода була погоджена, Spotzilla666 також подвоївся, і у Бараусової залишився найкоротший стек. Але вона проявила своє терпіння і навички, знову піднявшись вгору, в той час як Коутиньо повільно став нижче.

"Spotzilla666" обіграв бразильця і ​​залишився наодинці з Бараусовою для того, щоб вирішити долю першого місця. Але хедз-ап тривав всього сім роздач, під час яких перемога дісталася Бараусовій. За перше місце дівчина отримала приз 75 000$.

Результати турніру EPT Online 04 за 530$

EPT Online 04 за 530$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.