Десь у січні-лютому, створила собі аккаунт на GG по реферальному посиланню Бебішарка. Закинула туди 50$ та почала проходити акцію медовий місяць. Верифікацію зразу не пройшла. Десь за тиждень, грала на роботі з телефону на іншому румі через впн. Коли закінчила, вирішила зайти на GG щоб виконати завдання, але мене не пустило до додатку, написали, що з вашої країни не можна грати. Я зрозуміла, що забула вимкнути впн, вимкнувши, зайшла у додаток і виконала завдання місії. Вже у вечорі, дома з компа не змогла зайти. Служба безпеки GG заблокувала аккаунт. Звернення до саппорту та служби підтримки не принесли результатів. Саппорт зробив коротеньку відписку, що вони не до чого, бо заблокувала служба безпеки. А служба безпеки навіть не відповідала на мої листи. І ніхто не запропонував пройти верифікацію і якось вирішити це питання. Гроші не повернули!!! Дуже прикро, що такий популярний рум так ставиться до нових гравців і краде гроші, хоч і не такі великі. Депозит робила через Покербанк
Ми використовуємо кукі ("cookies") відповідно до «Повідомлення про файли кукі». Використання кукі може привести до обробки ваших особистих даних. Для отримання додаткової інформації про використання файлів cookie та блокування кукі в настройках браузера відкрийте «Повідомлення про файли кукі» тут.
Якщо ви даєте згоду на використання файлів cookie та обробку ваших особистих даних відповідно до «Повідомлення про файли кукі», натисніть «Прийняти». Увага! Якщо ви заблокуєте файли cookie, які необхідні для правильної роботи сайту, це може привести до його непрацездатності.
Десь у січні-лютому, створила собі аккаунт на GG по реферальному посиланню Бебішарка. Закинула туди 50$ та почала проходити акцію медовий місяць. Верифікацію зразу не пройшла. Десь за тиждень, грала на роботі з телефону на іншому румі через впн. Коли закінчила, вирішила зайти на GG щоб виконати завдання, але мене не пустило до додатку, написали, що з вашої країни не можна грати. Я зрозуміла, що забула вимкнути впн, вимкнувши, зайшла у додаток і виконала завдання місії. Вже у вечорі, дома з компа не змогла зайти. Служба безпеки GG заблокувала аккаунт. Звернення до саппорту та служби підтримки не принесли результатів. Саппорт зробив коротеньку відписку, що вони не до чого, бо заблокувала служба безпеки. А служба безпеки навіть не відповідала на мої листи. І ніхто не запропонував пройти верифікацію і якось вирішити це питання. Гроші не повернули!!! Дуже прикро, що такий популярний рум так ставиться до нових гравців і краде гроші, хоч і не такі великі. Депозит робила через Покербанк
та можна ще пробувать дожимать їх
Сьогодні теж проблем зіграв більш 100раздач в кеш показує 99 і ні якіх квитків🤔🤔🤔
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.