Мій новий улюбленець. Виразка. Трохи про покер
Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Доброго часу доби гемблінгова спільнота!!!

Починати треба з позитивних новин, то так і зробимо!!!

У неділю мені прийшла посилка ( поки не від КМ), а з аліку. 

І головне прийшов гаджет, який майже одразу став новим улюбленцем.

Так це усього навсього хвостатий друг:

Я вирішив його одразу випробувати, але стала прикра неприємність. З улюбленцем усе в порядку. я ще не встиг його зламати. Просто мій організм дав збій і я навіть не зміг дограти усі відкриті турніри. Мене накрило так, що я навіть не міг сидіти чи лежати, тільки ходьба трохи заспокоювала.

Тому я трохи випав на пару днів з усього, що мене оточує. Я тільки пройшов один етап лікування і йшов на поправку, але виразка шлунку від споживання великої кількості ліків накрила мене з головою.

Тому я пару днів вже приймаю наступний курс різних ліків. Сьогодні навіть поїхав на роботу, маючи повні кармани пігулок і галетного печива. Тому можливо на деякий час трохи зменшу інтенсивність свого спілкування. бо начебто хочеться бути у курсі усіх подій у спільноті, дивитися ЧС з футболу, але організм просить збавити оберти і інколи давати відпочинок .

Так про позитивне написав, про погане теж, але закінчувати буду всеж на позитивній ноті.

Хвостатий улюбленець дуже рвався у бій і я почувався більш меньш навечір, то я вирішив сьогодні, що не можу йому  у цьому відмовити і вирішив зіграти один дешевий турнірчик.

Не буду довго, просто скажу, що на даний час обкатка мишки пройшла доволі успішно і ми разом з нею навіть зайняли призове місце.


Тому не зупиняймося на досягнутому і з вірою в перемогу будемо йти тільки уперед!!!

Бажаю усім, щоб хвороби оминали і у вас завжди був час на улюбленні справи!!!

На цьому сьогодні усе!!!


Дякую за увагу!!!

З повагою!!! Chak Krym!!!

Коментарі (19)
Україна Tankistador Гуру
Гуру

Одужуй..Здоров'я та наснаги🫡👍

Україна Ton2205 Експерт
Експерт

Бажаю тобі швидкого одужання, друже🙏

А улюбленець крутий, гарно робить свою справу🤑

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Одужуй..Здоров'я та наснаги🫡👍

Дякую, Антоне!!!

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Бажаю тобі швидкого одужання, друже🙏

А улюбленець крутий, гарно робить свою справу🤑

Дякую! 

Була гарна знижка, то я і взяв.

Україна Mag_P1e Гуру
Гуру

Міцного здоров'я і нехай новий улюбленець тільки радує і нікуди не літає 😅🖤

Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

одужання і міцного здоров'я!

*і ще міцного здоров'я окремо мишці =)

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Міцного здоров'я і нехай новий улюбленець тільки радує і нікуди не літає 😅🖤

Дякую!!!

Ця далеко не полетить, бо прив'язана.🤣🤣🤣

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

одужання і міцного здоров'я!

*і ще міцного здоров'я окремо мишці =)

Дякую за обох!!!🤣🤣🤣

Україна nik30vik86 Експерт
Експерт

Бережи здоров'я друже, більше відпочивай,але і про нас не забувай😉

Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

Міцного здоров'я і нехай новий улюбленець тільки радує і нікуди не літає 😅🖤

і нікуди не літає

є підозра, шо так не вийде😁

до кінця місяця можна приймати тотал 1.5 польотів у стіну
більше: 1.9
менше: 1.9

=)

Україна AJIEKC90 Гуру
Гуру

Швидкого одужання 😉

Україна sokol537 Гуру
Гуру

Тримайся!😎✌️

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Бережи здоров'я друже, більше відпочивай,але і про нас не забувай😉

Дякую! Як про вас забудеш, ви ж найкраща пігулка для здоров'я.

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру
і нікуди не літає

є підозра, шо так не вийде😁

до кінця місяця можна приймати тотал 1.5 польотів у стіну
більше: 1.9
менше: 1.9

=)

Мені  можна робити ставку?😅😅😅

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Швидкого одужання 😉

Дякую за побажання здоров'я!!!

Україна chakkrym75 Гуру
Гуру

Тримайся!😎✌️

Дякую!!! Тримаюсь.

Україна KatamaranUA Гуру
Гуру

Мені  можна робити ставку?😅😅😅

😁😁

Україна Gymkabasik Еліта
Еліта

Здоров'я 🤝✊і нових перемог🏆💲

Україна greenlarrow27 Легенда
Легенда

Якнайшвидшого одужання та відновлення, бо гарне самопочуття і здоров'я то важливо 🤝 

Мишка виглядає круто 🔥 😍 

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.